Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J91a28k78u90b 75Š61o46l80c

19. 11. 2018 11:11

Nějaké knihy o Osvětimi už jsem četl (naposledy o osvětimském lékárníkovi Capesiovi), ale je třeba to dávkovat s dostatečným časovým odstupem. Takže tuhle knížku tak nejdříve za tři roky.

1 0
možnosti
Foto

Zdravím Vás, pane Šolci,

děkuji za Váš příspěvek.

Knihu, o které píšete jsem sice nečetla, ale četla jsem před léty knihu "Spravedlnost, nikoli pomstu" od Simona Wiesenthala (lovce nacistů) a bylo to tak podáno naturalisticky, co prožil v několika koncentračních táborech Wiesenthal, že jsem to nemohla dočíst a fyzicky se mi dělalo špatně. Několik let potom jsem také žádnou podobnou knihu (jako Vy) číst nemohla.

Takže ano, chápu, tato literatura se nedá číst pořád. Já ji střídám oddechovými romantickými romány a také odbornou literaturou.

Přeji všechno dobré, H. R. Šiander

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,11
  • Průměrná čtenost 3804x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->