ŠM

mám od nej také Kola,Hotel ,Liek a Letisko...vždy tu problematiku měl perfektně nasmakanou a psal o něčem, co mne nejen zajímalo,ale i posouvalo...a ty triky z Přetížení- černé odběry, to je něco...

MR

A. Hailey byl zdatným a úspěšným spisovatelem komerční literatury, ve které se soustředil na problematické části různých odvětví lidské činnosti. Byl tedy milován socialistickými nakladatelstvími a čtenáři. Těmi druhými nejspíše ne kvůli těm problematickým částem, ale řemeslně dokonalému popisu nedosažitelného světa s trochou té erotiky ( Je to v Přetížení, kde popisuje soulož kvadruplegičky?). V době vydávání jeho knih jsem je přečetl všechny, nicméně mým osobním názorem je, že jsou všechny v podstatě stejné.

Foto

Už je to skoro 30, let, kdy jsem Přetížení četl, díky Vám jsem si ověřil, že mám podstatné detaily pořád v paměti.

Foto

Haileyho mám přečteného asi celého. Přetížení ale napsal v roce 1979. V té době nebylo o ekologii ještě moc velké povědomí. A určitě u nás vyšlo a četl jsem už za socíku.

  • Počet článků 624
  • Celková karma 21,88
  • Průměrná čtenost 3812x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->