Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Kdybyste Rebeko nepsala všechny články v tomto duchu tak bych to považoval za nějaké lorem ipsum nebo tak něco. Dovedu si živě představit jaké ta knížka obsahuje blemcy. Nejnechutnější na tom je ta rádobyzábavnost, ve skutečnosti je to povýšenecké házení perel jakože sviním. Babišovy hemzy jsou proti tomu seriozní literatura, psaná Márou Prchalem a kol., pro příležitostně lucidní důchodce. - - - - Chlapi jsou obecně na nic, to dá rozum. Chlastaj, hulej, chodějí do posilovny, anebo ne, jsou furt nadržený, anebo ne, chodějí s holkama, a až je ty baby iritujou přespříliš, tak to kopnou do zadku a jdou jinam, dost často na hřbitov. A tohle je celej chlapskej život, sem tam se musejí ukázat v zaměstnání, aby se neřeklo, ale je lepší tam nic moc nedělat, protože kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. A pokud je chlap na nic a ještě k tomu furt něco kazí, co s ním..... Člověk by se rád zase stal chlapcem, tím malým, co mu to jde ve škole, ve volným čase jezdí na kole, dosud na něj nebyla uvalena honitba.... jak to krásně nadefinovala Tereza Hyťhová a brilantně rozvedl Ondřej Štindl..... jenže to nejde. Život není o tom, jestli velkej chlap nebo malej chlapec, věc uvízla v tom, tak nějak to překlepat, než jeden vydechne naposled. A Vy do toho s tisícíprvní knížkou....

1 0
možnosti
RE

Viz "Slunečný hrob"

1 0
možnosti

Perfektně vtipnej ve čtyři ráno...zasmála jsem se v téhle smutné době (a to jsem si myslela, že Kuřímáci a vtip nejdou dohromady).

"Člověk by se rád zase stal chlapcem..." to je ono!

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 22,23
  • Průměrná čtenost 3803x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->