Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pro recenzi jste si vybrala opravdu pěkný a kvalitní román. Já bych ještě ráda vyzdvihla, že toto nové vydání má překrásné obálky, které doslova lákají vzít knihu do ruky a začíst se. Protože mám knihy Hany Marie Körnerové moc ráda, potěšila jste mě.R^

1 0
možnosti
Foto

Pěkný den, milá paní Ortová,

děkuji pěkně za Váš příspěvek.

Je to úžasný historický romantický román! Souhlasím s Vámi.

Já jsem četla e-knihu, ale věřím, že papírová kniha musí být ještě větším zážitkem, když ji člověk drží v rukou.

Pokud se Vám moje recenze na knihu H. M. Kornerové líbila, četla jsem od této autorky většinu knih (víc jak polovinu), můžete si přečíst i další recenze.

Přeji všechno dobré, H. R. Šiander

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,11
  • Průměrná čtenost 3804x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->