Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zarážející je, že i odborné časopisy např. Ekonom šíří fake news.

0 0
možnosti
Foto

Že jsme fake news do roku 2016 téměř neznali? Ale znali, jenom se tomu tak neříkalo. Jedním z mistrů lživé propagandy byl Joseph Gobbels a komunisté se jím hodně inspirovali. A v současné době jsme zasypáváni lživou propagandou zleva, zprava, z Moskvy, z Bruselu, ze severu, z jihu ;-)

0 0
možnosti
Foto

Pěkné odpoledne, milý pane Beránku,

děkuji za Váš příspěvek.

Samozřejmě máte pravdu. Autoři podrobně rozebírají i historii propagandy... V knize je hodně mnoho zajímavého, ale nemohla jsem popsat všechno. Myslím, že právě Vám by se tato kniha velmi líbila :-)

Mějte se pěkně, H. R. Šiander

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,12
  • Průměrná čtenost 3805x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->