Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JL

Knihu jsem nečetl, ale seriál viděl víceméně celý. Zpočátku se mi jevil zajímavý, ale časem to začne být nuda - pořád ty samé německé šantány s náznaky pochybného, prodejného sexu, s různými týpky úchylů. Herec, který zahrál Ratha mi připadal spíše jako skrček, nehodící se na roli. Některé motivy jsou zajímavé, třeba jak už začíná fungovat v té době politika - komunisti, náckové...zajímavá je ruská emigrace, postupy stalinské rozvědky. Ale obecně se mi seriál moc nezamlouval stylizovaností, podivnými odbočkami, přemírou zašmodrchanosti děje, ve kterém už se těžko orientuje. Nicméně určitě jsou typy diváků, které ho přijmou se zájmem. Je to zvláštní retro.

0 0
možnosti
Foto

Zdravím Vás, pane Libeňský, už čtu Murakamiho:-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->