Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P

parnassius

4. 7. 2011 13:20
Já líbám ruce pravidelně babičce i mamce,

ale ne tak, jak si asi představujete. Při každém setkání dostanou nejdříve jednu štípanou na rty, a pak uchopím oběma rukama jejich ruce, jemně je sevřu, lehce se skloním, přitom je pozvednu k ústům a obě políbím. Tyhle dva páry ženských rukou totiž pro mě moc a moc znamenají.

Jinak na polibek na ruku, musí být příležitost, prostředí a dokonce si myslím, že i druh šacení a pochopitelně typ dámy.

Považuji se za umírněného gentlemana, ale když nedávno dorazil můj kamarád se svým novým objevem před divadlo, které jsme hodlali navštívit a kde jsme měli sraz, tak mě nějaká galantnost přešla. To stvoření mělo na nohou martensky, k tomu patřičně ohrnuté jeansy, krátké tričko, levačku od ramene po zápěstí pokérovanou, piercing v pupíku v uších a další smetí po obličeji a v tu chvíli jsem ji nejen neměl chuť políbit ručku, ale ani jí ruku podat. Spíš mě v tu chvíli napadlo něco jako plácnout ji kamarádsky po rameni a říct ji: "Čus, woe!"

0 0
možnosti
VS

Astaroth

4. 7. 2011 13:26
Re: Já líbám ruce pravidelně babičce i mamce,

Levicova anarchistka VR^

0 0
možnosti
H

hugous.z.lipek

4. 7. 2011 20:54
Re: Já líbám ruce pravidelně babičce i mamce,

Souhlas,ono líbat ruku dnešním holkám,tak se vám akorát vysmějí,že jste sto let za opicemi;-D.Myslím,že pro dnešní mladé je to přežitek a dají vám za tu slušnost jen posměch.A také doba se změnila,souhlasím s vaším závěrem.;-D

0 0
možnosti
HRŠ

Beky

5. 7. 2011 8:00
Re: Já líbám ruce pravidelně babičce i mamce,

Pěkný den, parnassiusi,

díky za Váš zajímavý příspěvek. Umím si představit, že se mamince a babičce líbají ruce poněkud jiným způsobem než ženě, na které člověku záleží. Ale i tak se mi to velmi líbí!

Rovněž souhlasím, že kdybych byla na místě muže, že bych asi také nelíbala někoho, koho jste potkal před divadlem. Máte pravdu, líbání rukou by mělo patřit ženám a ne drsným ženám či ženám převlečeným za muže. Ale položme si ruku na srdce, ty by o to ani nestály! Ostatně se domnívám, že ženy by měly být více ženské. To je to, co se mi líbí na počátku XX. století, nebylo možné si je splést s muži, měly své kouzlo a šarm.

Přeji všechno dobré a jsem v dokonalé úctě, blogerka H. R. Šiander

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,11
  • Průměrná čtenost 3805x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->