Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Vy jste se stala taky influencerkou? To je první myšlenka, která mne při četbě vašeho dnešního příspěvku napadla. Nás muže obecně nakupování nebaví a boty si kupujeme určitě míň než ženy. A co se týče Bati, tak párkrát jsem si tam zašel koupit polobotky do práce, protože jsem to měl za rohem. Že by byly nějak extra pohodlné to bych neřekl, ale do kanclu to stačilo. Stejné i lepší bych určitě koupil i jinde. Poslední boty jsem si koupil v létě nebo podzim loňského ve Sportisimu. Outdoorové Salomonky, ve kterých jsem našlapal do dnešního dne desítky nebo spíš stovky km. Nosím je všude. Po městě, v přírodě, na golf i na kolo. Občas i do kanceláře. Takhle si představuji pohodlnou a kvalitní botu...

0 0
možnosti
PD

to musejí mít v kanclu radost, když máte boty, ve kterých ste o víkendu absloloval pár desítek km

0 0
možnosti
VV

Tak to asi nebyla zadna kralovna krasy s temito rozmery.

0 0
možnosti
PK

V patrovém domě Bati na Václaváku, jako pražský rodilec jsem po jejím otevření též nakupoval, ale ceny, asi kvůli i té lokalitě nebyly někdy dosti příznivé ale výběr slušný....

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->