Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IL

Nemám ráda second handy, to jsou obrovské obchody a přehrabování a hledání mě tam nebaví. V obchodech je spousta pěkného oblečení a neustále mají slevy, tam mě to baví. Je to nové a neobnošené. Také jsem dala do second handu spoustu oblečení ještě s cedulkama. Mám takový blbý zvyk, když se mi něco líbí, tak si to koupím ve všech barvách a potom nosím jenom jednu barvu. I já mám ráda kalhoty boot cut. Tady je tolik džín, že by jste si určitě vybrala hned napoprvé. Pamatuji si, jak se v Čechách běhalo a běhalo, než se něco sehnalo. Tady vyrazíte a vrátíte se se dvěma obrovskýma taškama, že to potom nemáte ani čas unosit. Tady je opačný problém,: nekoupit.

1 0
možnosti
MB

Díky za tenhle blog. Bez něj bych nevěděla, že mám koukat na cedulky našité zespodu oblečení, že nemám kupovat oblečení se žmolky, radši přišít knoflík než oblečení vyhodit a jiné cenné rady.

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->