Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KT

To je jak od Cimrmana, který nosil oblečení po starší sestře.

0 0
možnosti
MB

To jsem zvědavá na druhý díl. Jak žena, která po každé návštěvě dezinfikuje byt a rozešla se s přítelem proto, že si špatně meje ruce, pere oblečení po cizích lidech.

2 0
možnosti
Foto

Zajímavá úvaha. Donutila jste mě si projet svoje vzpomínky a uvědomit si, že posledních několik let oblečení - s výjimkou spodního prádla - jinde než v second handech nenakupuji. Přeji hezký den do ÚnL.

0 0
možnosti
PK

Já si dosti podrobně pamatuji jak jsem toužil po džínách a japonském magneťáku, ale chtělo to bony.....a pak do tuzexu například do Veletržní.... a jinak byl velkým hitem 60 let napříkladšusták, kdo ví dnes co to bylo..?;-D

1 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->