Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

Bůh je mrtev, poslední křesťan zemřel na kříži.

1 0
možnosti
PK

Článek jsem si se zájmem přečetl abych závěrem konstatoval, že je mi to vlastně úplně jedno. Nechť si každý nosí a hraje si na cokoli. Je to jeho věc potud, pokud mne tím neobtěžuje. A mě rozhodně neobtěžuje to, pokud se muz obléká jako žena a žena jako muž. Je to jejich věc a v zásadě ani nemám tušení oč jde. Třeba to byla sázka a vy z toho děláte haló. Ale i kdyby nebyla, tak se jen ptám, co je vám vlastně do toho? Pochopil jsem, že si vás nijak nevšímal. Tak oč jde?

1 0
možnosti
EN

E71d50n41a 71N70o42v51á

7. 5. 2019 9:33

Článek bych nazvala netolerantním, silně dehonestujicím a nebránila bych se i tvrdému označení podněcování k nenávisti.

1 0
možnosti
HV
ID

>Uznat tyto zvrácené teorie by znamenalo povýšit dokonalého Stvořitele na bezmocného bůžka, který neví, co činí.<

Mohla byste mi prosim vysvetlit na co si hraje dokonaly Stvoritel kdyz posle na svet Siamska dvojcata a jine, jeste horsi zrudicky? Vzpamatujte se, pani.

1 0
možnosti
EH

Taky přidám citát z bible: „Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra,

ale trám ve vlastním oku nepozoruješ?“ (Mt 7,3)

Kdyby lidé méně řešili cizí vkus, sandále a ponožky, vousy k makeupu apod., byli by mnohem šťastnější. Třeba by měli čas rozvíjet vlastní duchovno. ;-)

7 0
možnosti
MV

...v bibli take stoji: miluj blizniho sveho, jako sebe sameho

3 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->