Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Na samotném řemesle prostitutek nevidím nic špatného. To špatné je v pasácích a v jejich zákaznících. Stejně jako kuchařky ukojí hlad po jídle, hudebnice hlad po kulturním zážitku, masérky uvolní svalovou ztuhlost, tak prostitutka pomůže uklidnit libido. Pokud by kontakt probíhal ve vzájemném respektu jako v jídelně či masérně je to poskytování podobné služby.

1 0
možnosti
JP

J50o25s23e19f 42P80o39t21r

23. 11. 2018 18:40

pane Bicero,

poposedněte si, sedíte si na kabelu. Autorka jasně několikrát zdůrazňuje, že mají hluboký pocit viny, na př. jako použitý toaletní papír. Článek není o tom jak pomáhají národnímu hospodářství tím, že snižují libido mužů, ale jak jejich pocity jsou strašné.

Ale nebojte se, už se blýská na nové časy. Objevují se robotické sexuální pracovnice. Zapojí se do sítě, jsou neúnavné, nebudou mít pocit viny, jen se budou muset občas čistit. Tak se jistě dočkáte!

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->