Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JR

J53a48n 31R60i96c79h17t37e13r

23. 10. 2020 9:25

Uznávám, že je to trochu laciné, ale odpustit si to nemohu:

Co říkáte na to, že se "správný chlap Prymula" fláká s Faltýnkem v noci po hospodách, jezdí v autě s řidičem bez roušky a tak nedodržuje vlastní nařízení?:-)

1 0
možnosti
VH

Já bych dobrovolně nesvěřil svůj život ani jednomu z nich.

1 0
možnosti
JR

J54a41n 86R78i97c46h14t61e96r

19. 10. 2020 9:00

Prymula, Prymula... myslíte ten správný chlap, který nedostal prověrku, protože jako ředitel nemocnice dohazoval veřejné zakázky vlastní rodince a kamarádům?

Ten správný chlap, který si okamžitě po zahájení "covidového období" běžel vyřídit živnostenské oprávnění na obchodování zdravotnickým materiálem?

Ten odborník, který se odbornou prací ve skutečnosti nezabývá už dvacet let, kdy se věnuje pouze managmentu?

Tak to pak jo...

4 0
možnosti
Foto

Tak trochu jste zapomněla, že plukovníka Prymulu angažoval slaboch Babiš, takže "chlap" Prymula to buď odskáče a nebo posune slabocha k lepším zítřkům. Jiná cesta není, protože kdyby byla, slaboch by ho nikdy nezapojil do hry, jen to možná "chlap" ještě neví. Možná doufá, že to dopadne, ale podcenil, že tak jako tak smetanu slízne slaboch.

7 0
možnosti
IO

I57v36a45n 12O82b57o17r81n46y

18. 10. 2020 20:53

Jasně, za všechno může Babiš a občané jsou děti v mateřské školce, kde pan učitel Babiš má chodit od dítka k dítku a učit ho, jak a kdy si má správně mýt ruce. A děti kňourají, že je pan učitel nechce pustit ven na pískoviště, když je bouřka. ;-D

3 0
možnosti

...a on to nestíhá, a ještě nakazuje. Hrůza!:-)))

0 0
možnosti
PN

P12e60t59r 76N16e23d64o86m90a

18. 10. 2020 15:28

Za všechno může nebo jiného než nezodpovědní Češi jako národ. Nejhorší čísla v Evropě mluví za vše. Jinde také prší a je vlhko

2 0
možnosti
ZD

Přesně tak. Mnohé se dá predikovat, na mnohé nasadit zkušenosti nebo grafy. Chování národa utrženého ze řetězu nelze. Jako příklad sloužila hostina na Karlově mostě, ke které se co vzoru pro chování lidí teď najednou nikdo nehlásí. Ani ti rozesmátí kudrnatí !

2 0
možnosti
AF
PM

Lidé vždycky vzhlíželi k nějakým silným Vůdcům:-/ Takže jim nejspíš nebude vadit, až tu nějaký ten "správný chlap" Vůdce zakoření nadobro.

1 0
možnosti
Foto

Nic ve zlém, ale pokud vím tak jste křesťanka. A v této souvislosti si dovolím citovat dva verše ze Žalmu 118: Lepší je doufat v Hospodina,než spoléhat na člověka. Lepší je doufat v Hospodina,než spoléhat se na mocné (verše 8-9) Co se týče mne já nevěřím ani jednomu. Jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet

8 8
možnosti
VK

S Charedim sdílíte starý zákon, a ti to, zdá se, odskáčou nejhůř.

0 0
možnosti
KS

Nepozastavujete se nad nedávným zjištěním novinářů, že Prymulův projev psal Prchal. Takže kdo je tu správný chlap, bych nechal nezodpovězené.

6 1
možnosti
ŠN

Tohle je přece úplně irelevantní. Když jde celebrita na červený koberec, nechá se upravit stylisty. Když chci, aby byl můj výrobek vhodně představen veřejnosti, najmu si reklamku, když chci své myšlenky představit srozumitelně veřejnosti, požádám PR marketéra. Prymula je epidemiolog, ne rétor. Ten projev byl dobrý, je jedno, kdo mu s ním pomáhal, on ho spojil se svou tváří, je to jeho projev.

5 5
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->