Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

mno tak takový problém nemají jen ženy , teda já na tom budu asi stejně ;-D

0 0
možnosti

Hano, chytím se hned toho začátku, kdy píšete o otázkách lidí "na tělo". Určitě se tím nenechte ovlivnit. Vím, o čem mluvím. Člověk je tu, na světě, sám za sebe. A je to jen a jen na Vás, jak s životem naložíte.

Přeji Vám hodně štěstí, a nic neuspěchejte!R^

1 0
možnosti
Foto

já mám spíš pocit, že problémem poslední doby je, že jsme se přestali tak nějak vzájemně potřebovat :-/

Spousta chlapů má dobře placené zaměstnaní, koníčky, kamarády, cestují po světě, jezdí s partou stejně smýšlejících kamarádů a nepotřebují se vázat, proč taky?

Sex - no, problem, nějaká do postele se najde vždycky

Dítě? No, někdy možná, ale proč pospíchat! Dítě může mít chlap klidně ve 45,

jenže ženské vaječníky moc trpělivosti nemají že...

Jeden známý se dokonce přiznal, že je tak rád, že se rozvedl, má dítě (což tedy chtěl), ale vidí ho jednou týdně a to mu prý úplně stačí a k tomu si užívá nezávazných vztahů a říká otevřeně: co víc si můžu přát!

Uznávám, že takové jsou i některé ženy...

Autorka chtěla hlavně říct, že ještě stále se na svobodnou ženu ve věku 30+ nahlíží automaticky jako na tu, co nesplňuje jakousi společenskou normu, jako kdyby žena, která nezplodila děti a neměla na ruce prstýnek, nebyla dostatečně žena!

já dítě rozhodně chci, ale prostě ne za každou cenu a udělat si dítě na ,,objednávku,,? Určitě by to řešení bylo, ale tak trochu mám pocit, že by to znamenalo, že se stane rukojmím mé biologické touhy a kromě toho, dítě je závazek na celý život a já si musím být jistá, že ho dokáži nejen finančně zabezpečit...8-o

1 0
možnosti
Foto

Zamyslela jste se někdy nad tím, proč někteří muži chodí do hospody a na karty? Nenapadlo Vás, že to dělají, protože jsou sami, nikdo je doma nečeká, nechce se jim být sami. Znám několik takových mužů, co toto provozovali den co den, ale když si pak našli parnerku ( tedy spíš ona je ), vraceli se rádi domů a hospodu už k životu denně nepotřebují. Když tak 1x týdně.:-)

1 1
možnosti
MS

Napsala jste to velmi jasně a srozumitelně, takže v podstatě není nad čím diskutovat. Nechat věcem volný průběh je asi ten nejlepší recept. R^

3 0
možnosti

Přesně. Jak se říká: "netlačit na pilu":-)

1 0
možnosti
Foto

Jak já vam rozumím! Ve 45ti mne manžel vyměnil za model o generaci mladší. Po usazení citů, rozdělení majetku a kompletnímu svěřeni se péči o naše deti jsem usoudila, že bych si mohla najít spřízněnou duši a dal se uvidí. Oslovovali mne zásadně muži o 15-25 let starší! Byt bezdetna a hledat v Te době partnera k založení rodiny, tak bych se z toho asi zbláznila. Kamarádka se me smala, že prý mam našlápnuto založit si penzion pro seniory.

2 0
možnosti
Foto

jjo, najít chlapa vůbec není jednoduché;-Dpadesátník, šedesátník až na výjimky kouká po třicítkách........člověk chce......:-) a často mnohé v osobním životě nejde, tak jak by si to člověk představoval

3 0
možnosti
Foto

Nesouhlasím s vámi. Po třicítkách ve věku 50 až 60 let kouká opravdu jen chlap nemoudrý, většinou s potřebou si něco dokázat a nechápající, že si dokáže jen to, že je nemoudrý. Jsou tací, samozřejmě, ale většina to, podle mých zkušeností, opravdu není.

A že to nejde vždy podle představ je přece naprosto normální, jenže kdo si ví rady s životem tak považuje za samozřejmé, že se musí někdy přizpůsobovat realitě; ne vždy lze okolnosti prolomit a změnit.

1 1
možnosti
Foto

Každý máme něco. Já zase spadám do kategorie "divní muži". Člověk to prostě musí brát, jak to je, jinak se z toho zblázní.

1 0
možnosti
PK

P68e16t43r 60K82ř96í15ž

15. 4. 2016 13:09

No, no. Vy jste "divný" spíše cíleně. Máte značné IQ a jste úspěšný bloger. Jak vidno z fota na blogu, také štíhlý a z jiných info též sportovec. Vaše záliby, které uvádíte na blogu, byly nestandardní snad dříve, dnes již nijak zvláštní nejsou.

0 0
možnosti
JH

J85a72n 33H50u89r47k25a

15. 4. 2016 9:05

každý poklad byl by ihned nalezen ztratil by svou cenu :-PR^

1 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->