Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZH

Základním omylem článku je předpoklad o shodnosti pohlaví. Nevím, kdo tohle hlásá, ale to je omyl. Jde o rovnost pohlaví. To je něco zcela jiného. Zatímco shodnost pohlaví je reálně nemožná, rovnost je zcela žádoucí. Třeba rovnost platová na stejné pozici apod. Žádná shodnost pohlaví neexistuje. Pan sexuolog Zvěřina si poplašnou zprávou o dramatickém úbytku spermií u mužů nahrává klienty. Vědecké studie jeho tvrzení nepotvrdily.

0 0
možnosti
JL

Mám dojem, že autorce nejde o způsob močení, o ten orgán jí však určitě jde.

0 0
možnosti
JL

Pokud autorce vadí nedostatek testosteronu, měla by si zaskočit na balkánskou trasu a udělat tam striptýz.

0 0
možnosti
PM

P69e46t81r 22M17u57r60č58e66k

28. 2. 2016 18:35

Paní Rebeko navštivte naši stavbu a pak poznáte chlapy..

Znám pár chlapců kteří po práci dají panáka nebo pivo samosebou že ne každý den a pak jdou domů postarat se o svoji rodinu.

0 0
možnosti
Foto

Bojím se, že to dnešní doba z nás dělá "multifunkční stroje" a nikdo pomalu už neví, jak a čím má vlastně být. V čůrání to nebude, znám jednoho stopro chlapa, který taky někdy rád usedne...

0 0
možnosti
TH

Existuji jine kultury, kde muzi pri tom sedi. Ale o tom to opravu neni.

0 0
možnosti
ZJ

;-D;-D .... p. Boháček, p. Kielbergerová, p. Kroupa, p. Stehlík, p. Ticera, p. Vavřík ;-D;-D ..... Vynikající diskuze na téma mužského močení R^R^. V sedě, ve stoje, po tmě, laserový zaměřovač, ztopořený, neztopořený, malý, velký, proti větru, kdo výš, kdo dál ...... SAFRA CHLAPI - a mladá paní - ..... marně celou dobu přemýšlím, čím bych Vaši diskuzi ještě obohatil :-/:-/. Vzali jste mně všechny nápady a inspiraci;-);-)!!

1 0
možnosti
MK

Mám trochu jinou zkušenost. Opravdových žen, čestných, chytrých, s logickým myšlením, vtipných a hlavně ženských je zhruba stejně, jako skutečných mužů, které popisujete. Tedy velmi málo, ale jsou. Jak opravdové ženy, tak opravdoví muži. Možná se pohybujete ve špatném kolektivu, já je ve svém okolí mám. To spíš narazit na normálního chlapa je problém.

3 0
možnosti
TH

Mate pravdu, !!prisuzovat jednomu pohlavi nejake "zaslouzene", typicke vlastnosti, at pozitivni nebo negatiovni je absolutni nesmysl.

Lidi maji vlastnosti a je jedno, jestli je to muz nebo zena.

0 0
možnosti
Foto

Na druhou stranu nemám potřebu jako muž naplňovat nějakou jinou škatulku, že musím být tvrdý, dominantní a neustále mít v rukou půllitr piva. Nemusíme se přece pohybovat ode zdi ke zdi.

2 0
možnosti
TH

Pekne dekuju za takoveho chlapa...

0 0
možnosti
LG

Znám pár vzdělaných a inteligentních žen s racionálním pohledem na svět a naopak muže, u kterých byste zmíněné "typické mužské prvky – projevy galantnosti, analytický a logický, někdy až příliš racionální přístup k životu" nenašla ani s lupou.

Ale jinak s podstatou článku souhlas - rovnost ano, stejnost ne.

0 0
možnosti
PS

Souhlas. Potvrdí to každému jeho lékař, které ve škole učí, k čemu má organismus ženy dispozice. Tedy co je pro ženu zdravé - rodit a kojit. Pokud se tohle jakkoliv naruší (úspěšné manažerky, missky, apod.), jde se proti přírodě. A ten boj ještě nikdo nevyhrál, fakta nelžou...R^

0 0
možnosti
Foto

Tady by se jeden hlásil, jenže by ho nesmělo bolet v zádech, v kolenou, v rameni a no a jisté nutné úkony už jsou také slabší. Jen duch, ten zůstává mladý! R^

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->