Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SL

Manželka jako epileptička (GM) dostala záchvat a okolojdoucí zdravotní sestra (v civilu) jí zavolala sanitku. Mezi tím než přijela, tak byla špinavá na zádech a boku od bláta a trávy. O to více ji mrzelo, když přijeli profesionálové a neodpustili si kecy, že by neměla chlastat ... Vůbec se nenamáhali si přičichnout, aby zjjistili, že to tak není. Měla z toho psychické trable :-P. Oni epileptici po záchvatu většinou 2hod nekomunikují, ale vnímají okolí. Navíc měla v peněžence kartičku s medikací a telefonním číslem na svého obvodního lékaře i neuroložku ...

Nakonec jsme to vyřešili silikonovým náramkem růžové barvy s nápisem EPILEPSIE. Připadalo mi to trochu potupné, ale účel to snad bude plnit.

0 0
možnosti
JV

J94a54n 94V76ě31r94n61ý

8. 7. 2021 12:28

Pokud mi někdo pomůže jen aby unikl trestu, tak jsme jako civilizace kompletně ztroskotali, a prosím nepomáhejte mi.

2 0
možnosti
JL

Jsem normální Pražák a v životě jsem nepotkal zraněného člověka, u nějž by nikdo nebyl. Je to vzácná situace.

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 22,23
  • Průměrná čtenost 3803x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->