Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

admiral666

30. 12. 2009 15:06
flickr

Jeste by to chtelo odkaz na galerii p. Sedlacka na onom flickru :-P

0 0
možnosti
HRŠ

Beky

31. 12. 2009 10:05
Re: flickr

Zdravím, admiral666,

pan Sedláček mi naskenoval obrázky a já věřím, že je vzal ze svého archívu, kde si on a jeho paní na půdě schovávali staré pohledy a přáníčka z 50. a 60. let XX. století.

Ale nevylučuji, že je možné je objevit i na http://www.flikr.com, protože jsem sama procházela asi 50 stránek obrázků a je tam všechno možné, i nějaká přáníčka z roku 1916, 1920 i ze 60. let XX. století. Ostatně nikde nepíši, že přáníčka se sovětskou soc. propagandou byla v ČR a v celém SSSR byla vzácností. Naopak - jistě byly běžně k dostání... 

Co se týká malého obrázku k perexu blogu, tak ten jsem vzala na flikr a poctivě jsem to napsala do poznámek.

Přeji krásné vánoční svátky, H. R. Šiander

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->