Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Paní autorko, nemýlím-li se bydlela jste svého času v Ústí nad Labem. Kdysi jste si v jednom blogu stěžovala, že bydlíte v Ústí, ale trvalé bydliště máte stále v Praze. A že s tím ve volbách máte problémy - musela byste jet odvolit do Prahy, což stojí čas i peníze (jednalo se tuším o volby, kde se nedalo použít voličský průkaz a volit mimo své trvalé bydliště). Pro blížící se prezidenteké volby máte tedy tento problém vyřešen.

Jinak Vám samozřejmě přeji, ať se komplikace ve Vašem nynějším bytě brzo odstraní a budete zde žít v pohodě. :-)

1 0
možnosti
JZ

Myslím, že to jedna montážní pěna mohla vyřešit během okamžiku, bez toho aniž by se kdokoliv s kýmkoliv bavil. Chápu, že ženy rády komunikují, ale to je sklon v řadě případů nemístný, ba škodlivý, a tohle je jeden takový případ

6 0
možnosti
ZH

Asi nemá komu vychrlit těch svých několik tisíc slov denně, takže je chrlí sem, namísto aby problém jednoduše a efektivně vyřešila. Jak to dělají muži, pokud jim něco opravdu vadí.

0 4
možnosti
JH

J85a86n 57H89a97r57v10a91n

30. 12. 2022 9:50

Kdysi mě sousedka požádala abych jí něco opravil. V bytě byl tak strašný smrad z kočky, že jsem se div nepoblil a okamžitě jsem vypadl. Fuj! Rv;-D

4 0
možnosti
PV

Tmel ne, ale montazni penu. ;-D

12 0
možnosti
IB

Tentokrát jsem s vámi, kočičí puch je strašný. Myslím si, že pokud mladá dáma nereaguje, je potřeba řešit s pronajímatelem. Držím palce, snad se to podaří vyřešit.

4 0
možnosti
MB

Souhlasím, taky znám jednu slečnu, má dvě kočky a je to poznat už metr ode dveří. Naštěstí ve starém baráku jsou skoro metrové zdi a tak tím nikoho neobtěžuje.

Já bych se neobtěžovala s přáníčkem, rovnou bych zaklepala a slušně si o tom promluvila. Po další asertivní domluvě bych už zvedla telefon a volala majiteli.

Nemluvě o tom, že podle staršího blogu tam stejně není bydlení podle autorčiných snů (střešní okno, opilci, žádná zeleň, zvratky na ulicích, zápach piva...). Tak co se poohlédnout po jiném bydlení?

3 0
možnosti
PD

P95e72t79r 72D57r50a34p11a28l

30. 12. 2022 8:46

Kočky a pojistky jsou jen zástupný problém, hlavní je problem generacni....paní ve 40 nesnáší vše, co je pod 30

7 0
možnosti
Foto

Omyl. I ,,problém generací" je problémem zástupným. Největším problémem jsou ,,jenom" lidi;-)

4 0
možnosti
EH

Tady se musím autorky zastat. Kočky jsou horší na údržbu, nejdou vyvenčit. Jejich produkty jsou smradlavější než od psa - tak o řád.

Navíc kočka má ráda čisto, takže použitou podestýlku opakovaně nepoužije.

Bohužel mezi námi žijí lidé, kteří milují zvířátka, ale nehodlají slevit ze svého pohodlí.

Co na to pronajímatel? Minimálně by mohl nechat opravit ty trubky.

A co samotná slečna? Po příchodu do bytu vše umyje nebo v tom smradu žije?

3 0
možnosti
Foto

Tak to máte pravdu:-) Jsou to mrchy, naštěstí ta naše lítá venku a kočkolit doma moc nepoužívá. Ale také už jsem převlékala postel, když se do ní madam vymočila:-))

1 0
možnosti
RK

No jo, Generace Z bez budoucnosti ;-D. Kam ten svět spěje. Aspoň už víme, proč koukali na ten film bez vás. ;-)

0 4
možnosti
Foto

"Ostatně dobrý dojem udělá člověk jenom jednou! Studovala jsem to na mnoha kurzech verbální i neverbální komunikace."

;-D

10 1
možnosti
IJ

Studovat zjevně nestačí...

4 0
možnosti
KT

Dnešní dávka nářků nad zlým světem vyčerpána nebo ještě ne?;-D

21 3
možnosti
Foto

Ještě bude o smradu z cigaret.

10 0
možnosti
  • Počet článků 624
  • Celková karma 21,88
  • Průměrná čtenost 3856x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->