Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JD

Sleduji, že zde v diskuzi jsou jen samé ženy!

Kabelka je perfektní!R^

0 0
možnosti
ES

Možná malinká inovace. Kapsička malá z boku a pojistka proti kapsářům? V:-)

0 0
možnosti
ES

Tak tohle je skutečná inspirace. Už léta v hlavě vymýšlím různé kombinace kabelek. Háčkovaná je určitě na prvním místě. A tahle kulatá? Naprostá jednička. Geniální nápad. Prožívala jsem celý blog s vámi. Velká radost!R^VVV

0 0
možnosti
MK

Jako, vypadá to hezky, ale peněženku nebo telefon bych si tam nedala. Anebo s kabelkou nechodila po městě, po obchodech...

2 0
možnosti
Foto

šikovná a nápaditáR^

1 0
možnosti
IL

I31v67a16n79a 24L72a12n57c66e

26. 5. 2022 23:17

Jste moc šikovná.R^R^R^

1 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->