JH

J33a98n 73H73a44r66v14a88n

8. 3. 2024 8:35

Aha, tak proto jste neudělala zkoušky na řízení auta ani na sedmý pokus, jak jste dříve psala. - Jezdila jste po levé straně a ještě poučovala instruktory, že tak je to správné.

Foto

Přemýšlím jestli autorka žije ve stejné Praze jako já, nebo je to jen její osobou. Jo a v Praze opravdu není zvykem chodit po silnici. Pokud autorka myslela chodník, tak vzhledem k tomu, že nejsme v Anglii kde je obvyklé jezdit vlevo, tak u nás se už nějakých 85 let jezdí a chodí vpravo.

Foto

Mám podobný dojem, jako kdyby autorka žila v nějaké alternativní Praze.

JZ

Já jsem kdysi četl výtah z převýchovné příručky Kuomintangu pro přeběhlé čínské komunisty, a to bylo jedno takovéhle heslo za druhým:

Vstává se brzo, spát se chodí taky brzo. Ráno vyvětráme světnici. Když někam přijdeme, slušně pozdravíme. Když odtud odcházíme, slušně se rozloučíme. V místnosti nenosíme na hlavě čepici. Když někdo upadne, pomůžeme mu postavit se na nohy. Žádné sázení, žádné prostitutky, žádné opium. Desítky a desítky podobných poučných bodů.

Podle životopisu ale má paní Šiander na rozdávání podobných mouder ještě tak dvacet let dost času

MB

Hned jsem to přeposlala synovi, bydlí u Prahy, tak aby nám tam nedělal ostudu.

Foto

"nevychovanost dospívajících dívek, dvacátnic a třicátnic je o kousíček lepší"...znamená to, že jsou nevychovanější

MS

Obzvláště bod 11) je mimořádně zajímavý ...

  • Počet článků 622
  • Celková karma 15,61
  • Průměrná čtenost 3868x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->