Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŠS

CHYREN

6. 11. 2009 11:19
Skutečnost je jistě mnohem absurdnější..

až se jednou dovíme "Co se skrývá za evropskou integrací" ..vyděsí nás to tak, že si cvrkneme do spoďárů všichni v Evropě. Víte např. ,že Obama do Bilderberg group nechtěl? Že Clintonová použila v soukromí s ním velmi ostrá slova? Víte jak souvisí tragédie trajektu Estonia s Bruselem? Je toho tolik.., protože to všechno dokážou moc a peníze. Ale především strach lidí o své pohodlí. Nakonec stejně o všechno příjdou, ale do tý chvíle...nevidí, neslyší, mozek vypínají.[>-]

0 0
možnosti
F

fakta666

6. 11. 2009 9:21
Proč tlačenice proamerikána Vondry ? O co jde ?

Najdete v Google na videu pod názvem Podraz jménem Obama...pochopíte proč tyy tlaky do EU a  kam do jakého pekla nás tlačí !

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->