Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LL

Pane armádní generále, země kolem nás přijímají nekoordinovaná, ad hoc opatření v souvislosti s valící se vlnou imigrantů. Obávám se, že bude hůř a hrozí rozvalení Schengenského prostoru. Smete-li v Německu vlna občanského odporu současnou vstřícnou pozici Angely Merkel k uprchlíkům, musíme se obávat nejhoršího. Jim už bude jedno, kam půjdou Evropou dál a zaplaví i bývalé východní státy. Pochopil jsem z vašich vyjádření to, co bych čekal od vojáka na vašem postu: znalost strategického myšlení a předvídavost. Myslím, že takových lidí nám bude v brzku zapotřebí jako soli. Nikdo nejsme nesmrtelný a nejsme tu navždy. To se týká i prezidenta Zemana. Přemýšlel jste někdy i o této variantě? Osobně bych vaši kandidaturu podpořil. [>-]

0 0
možnosti
Foto

Tak dlouhý článek a to podstatné v něm není. Našel jsem v něm další utahování šroubů v zájmu jakéhosi dobra, ale že nejlepší a efektivní obranou proti popisovanému jsou sami ozbrojení občané, to jsem, bohužel, nenašel. Škoda.

1 5
možnosti
MS

U nás si snad nelze vyřídit zbrojní průkaz a poté zakoupit legálně zbraň ? 8-o

0 0
možnosti
LL

"Uherském Brodě policie nepochybila. Pochybil operační důstojník. Náhodou se tam přimotal, ale od policie nebyl" (pro Vaši informovanost, pane Šedivý, jak si lid překládá někdejší infomaci z tiskové konference PČR). Víte co je nejhorší, zejména se současnou uprchlickou krizí? Že pokud se k ní vyjadřují expolitici, mají většinou zcela realistické a rozumné názory a ti aktivní u vesel mlží. I proto jsem rád, že jsem volil Miloše Zemana prezidentem. A Vám přeji i nadále vojáckou odvahu mluvit otevřeně. Děkuji a zdravím [>-]

3 2
možnosti
Foto

Pane Luvíku, podle toho, co jste napsal je vidět, že jste volil Zemana. Máte se čím chlubit. ;-D.

2 1
možnosti
PK

P54a32v37e51l 89K55u85r98a48l

19. 8. 2015 21:41

Kolik že to dopraváci a běžná pěší "pořádková policie" dostává munice ročně na ostré střelby? 

12 patron od eráru? Nedivím se že se ti lidi bojí vzít pistoli do ruky a něco s ní udělat... potřebovali by mít nastříleno tak 1000 ran ročně. 

Když vidím většinu policajtů tak obvykle mám pocit že by větší škody napáchali svým střeleckým "uměním" než kolik by případný útočník byl schopen zabít lidí. 

Dále... už mají konečně policajti na "vesnicích" benzín na to aby v sobotu večer přijeli když je někdo zavolá že mu vykrádají stodolu? Minule byla odpověď "zamkněte se, ráno si to nafoťte a přijeďte si to sepsat pro pojišťovnu" - policajta ani nenapadne že člověk není pojištěný... prý nemaj benzín a lidi - někdo musí zůstat na stanici a mají 2 vyjížďky týdně... jinak se v rozpočtu peníze nenajdou.

1 1
možnosti
PK

P37a56v48e34l 54K59u13r77a61l

19. 8. 2015 21:43

o jejich taktických schopnostech ani nemluvě... nechte je na služební počítače stáhnout starý counterstrike... je to zadarmo a mohlo by to situaci alespoň trochu vylepšit...

předpokládám že to snad ty staré křápy co mají utáhnou.

1 1
možnosti
JN

J35i72ř18í 90N36o23s76e29k

19. 8. 2015 21:36

Děkuji za nesmírně zajímavý a podnětný příspěvek. Doufám, že se na blogu objevíte častěji, je to potřebné!!!!!!R^

4 0
možnosti
  • Počet článků 57
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3374x
Armádní generál v záloze, někdejší náčelník generálního štábu AČR a velitel českého kontingentu IFOR (Bosna a Hercegovina).

Seznam rubrik