Diskuse
Kapitán Česko
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K64l55á59r77a 44T21r56n52k48o30v25á
Ráda bych se ještě jednou dožila toho, abych volila koho chci, nicméně proti Burešovi by byl výhrou i čert s ďáblem.
J23i96ř21í 74K49u72č42e37r38a
Andrej nyní přesně ukazuje jaký bude prezident, špína, lži a nenávist.
Tohle si Česko znovu nezaslouží.
Zemanův učeň se dere na Hrad.
A38l55e95x71a52n89d35r 10Š17p55á88t41a
Mimochodem, Vy jste autore schopen rozeznat kdo lže a kdo ne? Tvrdím, že právě Vy ani náhodou. Myslete si o tom, co libo.
J90i51ř88í 27K81u27č86e19r66a
Tvrdím, že nejste schopen posoudit, čeho je autor schopen a čeho ne, Ani náhodou. 
Na to, zda jste schopen myslet, se já odvolávat nebudu.
R26o15m34a10n 85K60o89z66e10l
"Politik apelující na strach a zlobu..." škoda, že se tak vždy chovají protivníci onoho a už roky kolovrátkově šíří, že omezí demokracii, že je zlo...proč demokracii zatím neohrozil a jak ji omezí, zůstává utajeno, ale pořád tom někdo věří.
J28i44n57d48ř19i74c29h 51Z54a30p48l49e64t85a48l
nechápu tenhle pozdní antikomunismus. V roce 1989, pokud se dobře pamatuju, venkovská většina národa chtěla ze země udělat severní Koreu, a kdyby to tehda komunistické Národní shromáždění nerozpustilo samo od sebe, bylo by se to povedlo. Odcházející prezident je komunista, prezident před ním s komunisty spolupracoval, minulý premiér byl agent StB, jde to do nekonečna. V kotlince je komunismus naprosto většinové myšlenkové dědictví generací nad 50 let věku, není to nic od čeho by se dalo nějak odstřihnout nebo to nějak popřít. Proč to u Pavla tak vadí? Vždyť podle tohohle metru by kotlinka sama sebe musela celou spláchnout do záchoda
I95l16o61n76a 74H95e97r88v88e45r21t49o70v70á
Doplnění - od roku 1989 nebyla KSČ nikdy postavena mimo zákon. A je dobře, že díky demokratickým volbám už vypadla. Pokud ale chceme hodnotit někoho za členství v legální straně - kde evidentně byli oba, pak je potřeba si vybírat podle dosavadního života a charakteru... Tj. - je zde jeden, který se za prožitý život nemusí stydět. A pak je zde druhý - nečitelný, lhář a osoba, která se pro svůj vlastní prospěch nestydí využívat jakékoliv podpásové kroky, lhát dál a zahájit kampaň mířenou na nejjednodušší lidské strachy a obavy... To je přece strašně čitelné....
J97i39ř72í 65J69i27r61o28u84d14e78k
,,Kapitána Ameriku" si nechte do komiksů, a ,,Milionáře, který ukradl slunce" zase do kom pohádek. Ona adorace kohokoli, stejně, tak jako zatracení, vždy dosti zavánějí sírou
M13i97c34h57a79l 86S89v13o16b58o59d94a
Děkuji, že jste popsal můj pocit z voleb. AB je pro mě nevolitelná osoba a ty dva týdny využiju k rozhodnutí, zda je gen. Pavel volitelný, nebo jestli znehodnotit svůj hlas. Nebýt Pavlovo komunistické minulosti, byla by volba jasná.
P22a63v30e61l 76V65é35b32r
Žil jste v té době? Tehdy se samotné členství nebralo nějak fatálně. Opovrhovalo se až těmi aktivními, zpravidla na papalášských funkcích.
I28v28o 59S31c85h66l87ä41g31e50l
Ano. Bohužel pro skalní obdivovatele Babiše nesrozumitelný text.
- Počet článků 111
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1755x



















