Diskuse
„Mě to baví!“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z77d38e57ň83k74a 31O55r14t74o30v88á
Šárko, to jsou skvělé historky, jsou o to cennější, že jsou pravdivé a rozhodně jsi mě pobavila!!!
Š41á67r31k24a 80A64n59d18r49l26o74v73á
To jsem ráda, Zdeni.
Až na to zpřeházené spaní, je to krásná práce.
Včera jsem přišla v pět odpoledne, v šest vytuhla a spala do desíti.
Nebo se i ve dnech volna vzbudím v 3.30 hodin ráno.
J15a43r44o93m11í19r 58Š50i96š89a
České dráhy jsou České dráhy, ale že seš to ty, tak karma
Š94á74r28k25a 48A24n50d56r83l32o88v73á
Každej holt kope za svůj mančaft 
Dik.
J21i49t83k23a 90Š94t91a31n55c75l12o64v51á
Fajn zážitky a hlavní je, že tě to baví
Š50á40r36k54a 94A25n78d90r50l72o56v94á
No, dnes trochu brblám, ale stále baví.
Hezkou sobotu, Jitule.
K65l26á44r67a 92T42ů51m83o41v31á
Nejsme charita... Cosi mi to říká.
A ty studenty při zpoždění si umím představit.
Š87á16r19k81a 69A76n36d28r35l77o56v62á
Dík.
Užijte si to, kluci, dneska.
I62r42e60n79a 19B28á44t26r67l76o61v30á
Šárko, to jsou teda zážitky
, hezky napsáno
Š25á16r53k83a 40A91n28d59r54l90o53v44á
Hezký, viď.
Dik a pěkný víkend.
F74i59l60i28p 82V68r91a84c12o22v80s84k20ý
Jo, v práci člověk zažije úplně všechno.... Já su tak šťastnej, že jsem se nenarodil jako boháč co tahat nemusí
Š83á63r77k48a 95A43n21d54r87l66o63v32á
Nechodit do práce mě bavilo asi tak rok
. Ale v podstatě jsem pracovala furt... na knize.
Nevím, co bych si počala, kdybych vyhrála miliony. Asi bych koupila Arrivu.
D52a86v43i58d 95S18n70í88t26i14l59ý
Šárko, pobavilo to i mě. Říká se, že ženský letí na muže v uniformě ... funguje to i obráceně?
Š78á39r15k18a 84A60n23d56r36l28o65v69á
Nikdy není pozdě, změnit profesi.
Ale já zas nemám letní prázdniny.
- Počet článků 83
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3459x



















