Diskuse
Lovy beze zbraní
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J57a21k76o11b 78S41c33h66w75a57r74z
Hezký. Jen víc ostřit na ptáky než na břečťan.
J48a91r69o48m80í98r 38Š64i16š60a
ovšem to je zcela excelenzntní práce a trpělivost.
V98l88a54s95t76i88m56i74l 41Š37a10n55t61r18o73c52h
Kdepak, stačilo občas vykouknout z okna. A pávice dnes kvokala jak pominutá.
P53a70v21e43l 27N59i51t30k54a
Vida, stačí vynechat politiku a hned je to článek na karmu.... Vlastně na megakarmu
J16a75r80a 10R70a23n39k
O politice jste pal podle meho mineni lepe, nez bloger nade mnou
Skoda, ze jste nemohl dat k hnizdu kameru, cely svet by zrod mohl sledovat, tak jak to udelal jeden zdejsi hoch, v orlim hnizde, ted ted budou stejne metody pouzivat Rusove ve "space" programu.
http://www.pbs.org/wnet/nature/episodes/american-e.../ -
- Počet článků 918
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1688x


















