Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ93a87n 39H52á59j43e64k
Řešení problémů s nezaměstnaností a s nedostatkem energie pokud nesvítí a nefouká má jednoduché řešení. Každý bude mít energetický kredit (něco jako v číně) a cyklogenerátor a na výzvu energetického dispečinku usedne a našlape si energetický kredit na jehož výši budou záviset jeho další možnosti. Jak prosté.
H37o93n73z90a 79H89r53u40š34k22a
...každý má právo si splnit svůj sen mít vlastní dům či byt... To právo nikdo nikomu neupírá ne?
M56a36r86t49i80n 27P54r92o77v91a20z81n25í28k
Asi základem je pojmenovat, co je to vlastně chudoba. Jiné vnímání chudoby bude v EU a jiné bude třeba v Somálsku. V případě, že se posune celkové bohatství a jeho vnímání ve společnosti, tak se logicky posune i vnímání chudoby. Tím se stává boj proti chudobě tak trochu bojem proti větrným mlýnům. Ano, chudé podporovat, aby měli přežitelné podmínky, podporovat v práci a vzdělání. Ale nelze předpokládat, že se chudoba ve vnímání lidí vymýtí, protože se jen ten pojem posune. Lidé, kteří jsou u nás vnímáni jako chudí by při stejném zajištění v jiné společnosti byli vnímáni třeba jako bohatí.
J57i81n80d37ř98i61c93h 80K12u13b35á20n17e89k
Poslední dvě věty vašeho článku znějí jako zaklínadlo. Já sice na zázraky nevěřím, ale nikdy neříkej nikdy.
EU se drolí, ale na můj vkus a aby nás to zachránilo před katastrofou velmi pomalu.
Vláda a odpovědní politici by měli sebrat odvahu a odejít z té party dřív, než se rozpadne. Protože pak to udělá velké Šplouch.
A už vidím ty libtardy, kteří mne za toto budou okopávat. Mohl bych je už teď vyjmenovat, ale tak hluboko jsem neklesl.

P83a36v50e66l 16D23v80o91ř72á84k
Tak schválně. Kdo se rozdrolí dřív, EU nebo pan Kubánek?
- Počet článků 68
- Celková karma 16,84
- Průměrná čtenost 448x


















