Nechte už konečně na pokoji Jirku Paroubka!
Ať vám všem shoří papíry, na které píšete ty své pomlouvačné a štvavé pamflety! Jirka Paroubek to myslí se všemi upřímně (stejně jak Standa) a všem chce pomoci. Všem nezaměstnaným dá práci. Zdravotníkům, policistům, hasičům, úředníkům, učitelům, zaměstnancům drah a matkám na mateřské přidá tolik peněz, že už nebudou muset stávkovat, že budou žít v blahobytu a že už nebudou závidět sousedovi podnikatelovi, který má nový dům a 3 auta v garáži. A těmto podnikatelům taky pomůže od starostí, co s tolika penězi, tak jim je ještě více zdaní.
Zemědělcům dá takové dotace na vše, že už nebudou muset hnojit svá pole mlékem. Že už nebudou muset vozit hnůj až před parlament ČR, ale už jej mohou vykydat na svá políčka.
Proč Jirkovi Paroubkovi závidíte jeho mladou manželku? Tak si ji pořiďte taky! Vždyť po světě běhá tolik mladých, krásných a nezadaných žen a dívek, tak proč by nemohla být některá vaše?!
Proč Jirkovi Paroubkovi závidíte jeho dítě? Děti jsou radost. Tak si zploďte taky svého potomka. Nebuďte sobečtí a dejte nový život. Nehoňte se za mamonem, který je jen pozlátkem a myslete na budoucnost!
Proto pojďme všichni k volbám a dejme hlas Sociální demokracií. Jedině ta nás vyvede z krize! Ta nám dá vše, na co jen pomyslíme!
Tak toto je názor oranžového voliče. Voliče, který má povětšinou nižší vzdělání. Je povětšinou nezaměstnaný a skoro důchodového věku nebo již důchodového věku. Voliče, který měl před 20 léty jistotu práce, výplaty, proplacené nemocenské, bezplatného zdravotnictví, léků na recept za korunu. Voliče, který nemá 3 auta a nový dům, ale má exekuci na krku a vyluxované konto v bance (pokud vůbec nějaké má).
…a můj názor je…:
Proč je denně zde na blogu tolik článků, které píší o Paroubkovi? Namátkou: Paroubek jistě poletí na Mars. O Paroubkovi psát musíme, musíme a musíme. Paroubkovy RaJské počty. Paroubek a Rath – lež jako pracovní metoda.
Proč je osoba Jirky Paroubka nejdiskutovanější? Vždyť Jiří Paroubek se stává pomalu, ale jistě největší celebritou v ČR. Negativní reklama je taky reklama. Z Paroubka se stává mučedník a nerozhodní voliči jej a jeho stranu budou volit právě proto, že je denně pranýřován.
Říká se: „Sejde z očí, sejde z mysli“. Ale když se o Jirkovi Paroubkovi bude denně psát, tak z očí nikdy nesejde. Sociální demokracie vyhraje volby a všechno, co naslibovala, nesplní, protože na to nejsou peníze. Nesníží nezaměstnanost, protože neví jak. Splní jen jedno, a to, že podnikatelům ještě zvýší daně, aby si nežili nad poměry.
Netvrdím, že pravicové strany jsou nejlepší. Všichni politici slibují hory, doly, ale po volbách skutek-utek. Ale aspoň neslibují nesplnitelné. Stejně jak levičáci, tak pravičáci si hrabou na vlastním písečku. A všichni politici se řídí heslem: „já na bráchu, brácha na mě“. Všichni politici si představují svou světlou budoucnost přesně tak, jak si ji zrealizoval Standa Gross.
Když nějaký začínající komunální politik vstoupí do té vysoké, je třeba plný ideálů, ale většina ho umlčí, a tak se z něj stane poslušná ovce, která raději na všechno přikyvuje stejně jak si předseda strany žádá. A když se rozhodne jít proti proudu, tak se pak topí v moři strachu.
Proto nemám rád politiky. Proto mé okolí nemá rádo politiky. Proto se politici nemají rádi navzájem.
Jiří Ručka
Bitva o vakcíny proti Covid-19 nabírá řádné obrátky.
Již víc než rok bojuje naše republika a celý svět s koronavirem. Už víc jak rok jsme různě omezování, ať už v zaměstnání, v podnikání, ve školách nebo ve volnočasových aktivitách.
Jiří Ručka
Pivo tour de Příbor 2019.
V sobotu 24. srpna se konal již 9. ročník pochodu po příborských zahradních restauracích, jako vzpomínka na Karla Svobodu, který tento tradiční pivní pochod před devíti léty zakládal.
Jiří Ručka
Další absurdní a zbytečné nařízení Bruselu vzejde v platnost 20. května 2019.
Na různé hloupé až bizarní nařízení bruselského „velkovévodství“ už jsme si pomalu zvykli, ale to, které začne platit v květnu tohoto roku, je slušně řečeno kuriózní.
Jiří Ručka
Černá kniha rocku 2018.
Další rok uběhl. A do rockového nebe odešlo opět mnoho známých i méně známých hudebních osobností jak světových, tak domácích.
Jiří Ručka
Blíží se konec Balíkářů v Česku?
Ministerstvo dopravy připravuje již 3 roky změnu bodového systému pro řidiče. Letos to bude již 13 let od doby, kdy byl tento represivní bič na neukázněné řidiče zaveden.
| Další články autora |
Obluda smrdící sírou drtila vše, co jí stálo v cestě. Zemřelo přes 20 tisíc lidí
Sopka Nevado del Ruíz, jež leží v Andách asi 130 kilometrů západně od kolumbijské metropole Bogoty,...
Duku na pohřbu uctili prezidenti i herci. Na Hradě zněl zvon Zikmund, proletěla letadla
V katedrále sv. Víta na Pražském hradě se veřejnost, církev i představitelé státu rozloučili s...
OBRAZEM: Prezidenti, Turek i Kalousek s Babišem. Kdo nechyběl na Dukově pohřbu
S kardinálem Dominikem Dukou se v sobotu v katedrále sv. Víta na Pražském hradě rozloučily stovky...
OBRAZEM: Labská bouda slaví půl století, nahlédněte do kuchyně i wellness
Labská bouda v nadmořské výšce 1340 metrů severozápadně od Špindlerova Mlýna je i po padesáti...
Má Putin Trumpovy explicitní fotky? Bílým domem zatřásly Epsteinovy e-maily
Nové e-maily z kauzy okolo zemřelého odsouzeného sexuálního predátora Jeffrey Epsteina obsahují...
Zahlcená Národní třída slaví „samet“ plná emocí: Pavla vítal potlesk, Motoristy pískot
Přímý přenos Pietními akcemi, happeningy, průvody a koncerty si Česko v pondělí připomíná 36 let od počátku pádu...
Pavel chce jiného premiéra, pokud se střet zájmů nevyřeší. Havlíček: Babiš je jediný
Pokud by předseda hnutí ANO Andrej Babiš nebyl schopen uspokojivě vyřešit svůj střet zájmů, pak...
S iDNES.cz soutěžím poprvé, říká vítězka týdenní prémie. Za výhru koupí něco dceři
Velká podzimní soutěž portálu iDNES.cz zná svého čtvrtého týdenního výherce. Díky sbírání diamantů...
Rekordman má trenérku na dálku. Nepotřebuji, aby mi někdo říkal makej, směje se
Říká se, že obhájit prvenství je vždycky o něco složitější, než vyhrát poprvé. V každém případě k...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 346
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2286x



















