Prosudetští lidovci kvičí jako podsvinčata!
Minulý týden jsem měl díky voličům SPD tu čest poprvé zasednout do poslanecké lavice v jednacím sále Poslanecké sněmovny, kde jsem byl svědkem „žlutého“ lidoveckého divadélka v podání pánů Bělobrádka, Jurečky a hlavně Bartoška, kteří ve svých vystoupeních na mikrofon u řečnického pultíku kvičeli jak podsvinčátka. Z toho kvičení byl cítit vztek, arogance, samozvané elitářství a neskutečná nenávist ke všemu, co nebylo podle jejích zájmů.
Tito pánové chrlí nenávistný oheň hlavně do řad vlasteneckého SPD a budou ještě asi dlouho vydýchávat úspěch našeho hnutí ve smyslu 22 poslaneckých mandátů.
Lidovci se dlouhodobě ohánějí podporou rodiny, která je základem státu, ale ať mi někdo ukáže, co za svou letitou kariéru v Parlamentu pro rodinu udělali. Moc toho za ta léta nebude a to i přes to, že byli několikrát ve vládní koalici, což jim šlo náramně dobře. Vždy uměli velice rychle skočit do vládnoucího koaličního chomoutu bez ohledu na to, kdo ten chomout právě připravil, zda levice nebo pravice. Svým kladným postojem k nepřizpůsobivým a parazitujícím občanům vyvolávají a šíří pozitivní diskriminaci, k čemuž se nestydí používat veřejné finance.
Další z věcí, která jim jde také velice dobře, je řitní alpinismus Sudetoněmeckému krajanskému sdružení, na jejichž sjezdy lidovci pravidelně jezdí a s radostí tam vystupují se svými srdcervoucími projevy. Bojím se, aby se jim za nějakou dobu neomluvili s tím, že vlastně kolaborace s Hitlerem žádnou kolaborací nebyla.
Lidovci se nám snaží ve Sněmovně nenávistně vysvětlovat, jak podle nich vypadá demokracie a řádně jim v tom vypomáhají starostové, a pánové Kalousek (TOP09) se Stanjurou (ODS), tedy nově založený Demokratický blok neboli DEBL. Všichni při tom kvičí jako podsvinčata a jsem přesvědčen o tom, že až začneme projednávat návrhy zákonů ohledně přímé demokracie, která je nejspravedlivějším politickým systémem a tou pravou demokracií, začnou kvičet ještě více, jelikož až zas takovou demokracii tito pseudodemokraté nemusí.
Radek Rozvoral
Čím více africké a arabské imigrace, tím méně Velikonoc!
V dnešní hektické době, a to nejen na poli politickém, se děje tolik závažných událostí, že je obyčejný občan ani nestíhá pořádně vnímat a vyvozovat si z nich možné důsledky.
Radek Rozvoral
Současná migrační vlna je problém, který se musí řešit zdravým selským rozumem!
S tvrzením německé kancléřky Angely Merkelové, ke kterému se přiklání představitelé orgánů Evropské unie, že se problematika migrační vlny do Evropy vyřeší, nemůže snad žádný rozumně uvažující člověk souhlasit.
Radek Rozvoral
To nejhorší, co nám po panu Sobotkovi zbylo, je privatizace OKD!
Bohuslav Sobotka končí ve vysoké politice. Včera to oznámil na svém facebookovém profilu s tím, že na konci března opustí Poslaneckou sněmovnu a od 1.4. bude nadále už jen řadovým členem ČSSD.
Radek Rozvoral
Prezident T. G. Masaryk by se za některé dnešní pedagogy styděl!
Minulý týden se konaly demonstrace studentů, organizované pod názvem „VyjdiVen“, a jsou plánované i na tento pátek. K politické propagaci jsou využity i děti ve věku od 12 let, což je velice nešťastné.
Radek Rozvoral
Evropská unie nám opět potvrdila, jak nás nemilosrdně ovládá!
Další z mnoha případů, kdy se zase potvrdilo, že suverenita České republiky je čím dál tím více slabší. Důkazem toho je rozhodnutí Soudního dvora EU, kterým zamítl návrh vlády ČR na odklad směrnice EU o regulaci držení zbraní.
| Další články autora |
Neposlušné ryby a komické úlovky: tyto rybářské fotografie vás pobaví
Rybařina není jen o perfektních úlovcích a klidu u vody. Často dochází i na vtipné momenty, když se...
Snowboarding na ZOH 2026: Stříbrná Adamczyková se postaví na start i v neděli
To je jízda! Závody ve snowboardingu na ZOH 2026 přinesly českým fanouškům dvojnásobnou radost. V...
Program ZOH 2026: Kdy fandit Čechům na olympiádě
Zimní olympijské hry 2026 jsou v plném proudu. Největší sportovní svátek roku potrvá až do 22....
GALERIE: Schody v Krči vedou do prázdna. Betonová záhada z dob krize
Uprostřed Kunratického lesa stojí dodnes betonová ruina, která mnohé kolemjdoucí mate: schody,...
Kdy startují Češi na ZOH 2026: Máme přehledný harmonogram Her v Miláně a Cortině
Největší sportovní svátek roku je v plném proudu. Olympijské hry v Miláně a Cortině přináší desítky...
V Ostravě začalo shromáždění na podporu prezidenta Pavla, jsou na něm i odpůrci
Na Masarykově náměstí v centru Ostravy začalo shromáždění na podporu prezidenta Petra Pavla...
Náměstí v centru Olomouce zaplnili lidé podporující prezidenta Pavla
Na shromáždění vyjadřující podporu prezidentovi Petru Pavlovi přišly dnes odpoledne do centra...
V Brně přišly Pavla podpořit tisíce lidí, obdobné akce se dnes konají po celé ČR
Tisíce lidí dnes odpoledne dorazily na shromáždění na brněnské náměstí Svobody vyjádřit podporu...
Cesta do srdce Laosu. Mekong střeží město, jež vzdoruje moderní době
V rozvrzaném autobuse jedeme po silnici klikatící se na úbočích hor. Takové pohledy člověk...

Prémiová kojenecká výživa Kendamil: když důvěra začíná u složení
Důvěra se u kojenecké výživy rodí z drobných rozhodnutí – a často začíná u složení. A právě proto Kendamil staví své receptury na plnotučném...
- Počet článků 361
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2479x



















