Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Diskuse

První den Novy

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JP

Ahoj, Ivane, díky za vzpomínání na Novu. Taky jsem dodnes rád, že jsem byl u úplného začátku a pomáhal ti s rozjezdem zábavy (byl jsi fajn šéf). Docela se nám to s dalšími kolegy podařilo rozjet:-), i s odstupem se na ta léta dívám s nostalgií po něčem, co bylo nabité zážitky a úspěchy až neuvěřitelnými - i když už Nova není, co bývala (to říkají všichni nostalgici). A že je to už čtvrtstoletí, kdy jsme tančili na schodech muzea charleston? No jo. Ale na ten Risk, který jsem dramaturgoval, bych se taky možná podíval. I na další pořady, které, když klesly pod 3 a půl milionu diváků, už se na nás Železný začínal mračit:-)

0 0
možnosti
Foto

začátek byl skvělý, ale dnes?8-o....škod slov:-/

0 0
možnosti
MS

Na první den vysílání TV Nova si vzpomínám moc dobře. Mírně nervózní moderátoři prvních TN Zbyněk Merunka a Eva Jurinová a naše očekávání, jak se první česká komerční televize ujme. Ty začátky nebyly špatné, i když jsme si od počátku museli zvykat na reklamou rozsekané pořady. Postupně to šlo čím dál tím více do kopru. Nejvíce Novu asi odepsali noví rumunští majitelé. Dneska je to úplně o ničem. Pokud se tam objeví dobrý film, tak je většinou 10 a více let starý. Jinak samé přiblblé romantické a akční filmy, nebo stupidní komedie. O seriálech ani nemá cenu mluvit. Stejně beznadějná Prima má alespoň ten Prima-Zoom.

0 0
možnosti
Foto

Nova je dnes, podle mně, prakticky nesledovatelná. Jsou výjimky. Specialisté, Profesor T a pokud se vrátí tak policie Modrava. Nicméně tasemnice v podobě Růžové zahrady a výměny manželek, to opravdu je vrchol hnusu. Opakuji, podle mně.

1 0
možnosti
OU
Foto

Vás nenadchli, mně nenadchly. Gumáci by dnes neprošli, protože by na Hradě z nich dostali malárii. Ohledně soutěže jeden proti stu jsem kdysi četl, že u díváků zcela propadla. Nevím jestli je to pravda. Každopádně co se líbí vám, nemusí se líbit jiným.

0 0
možnosti
ND

Ano, tehdy to byla televize, dnes béčková opakovačka...

0 0
možnosti
  • Počet článků 71
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1830x
Scénárista, textař, dramaturg. Pracoval v rozhlase, vydával desky v Pantonu, dramaturgoval festivaly Rockfest a Porta, byl šéfredaktorem TV NOVA. Víc na www.irossler.cz
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.