Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

.... ten Daniken měl pravdu,- voni sou mezi nama už dávno,- sou tady !

0 0
možnosti
DT

Když někdo zazvoní večer u dveří, může to být pošťák, soused, co si jde půjčit sůl nebo někdo, kdo hledá ztracenou kočku. Není naprosto žádný důvod se domnívat, že je to anglická královna...

(volný citát klasika)

1 0
možnosti
PN

Nebylo potřeba překládat z anglického textu, obě lebky byly popsány kdysi již Ludvíkem Součkem v knihách Tušení Stínu nebo Tušení Souvislostí. A to včetně kalcifikace toho pratura.

0 0
možnosti
Foto

Já zase někde četl, že dírka a odtržená druhá strana lebky spolu nesouvisí a nemohou být způsobeny hromadně střelou :) A pak tam byla řeč o nějakém parazitu, který mohl otvro způsobit ... ale osobně se nebráním myšlence, že si zde mohl zalovit i někdo z budoucnosti či jiné planety :)

0 0
možnosti
VF

Připomíná mi to jeden starší vtip. Baví se dva archeologové o kosti, kterou právě vykopali: "Co myslíte, kolego? Jak je asi stará? Já bych řekl, že tak sto dvacet milionů let." Druchý chvíli vědecky dumá a pak odpoví: "Přidejme, kolego, však máme z čeho."

Spousta toho, co považujeme na vědecky dokázané, hlavně v daleké histoirii, je víc teorie, než fakt.

2 0
možnosti
WW

:-) Ano, přidat jde vždy, jen je nutné při hrubém datování ohlídat, zda jde o organickou kost nebo její přírodní minerální "odlitek".

0 0
možnosti
MM

O tom, že na planetě žila kdysi vyspělá kultura, či planetu navštívila ještě dříve, než byl zastřelen ten neandrtálec, svědčí třeba hřebíky či jiné předměty nalezené hluboko pod zemí zarostlé ve vrstvě čeného uhlí. Dnes vímě, že egypťané byli schopni operovat mozek, oko, srdce a pacient přežil a přitom na takovou operaci je třeba utraseptické pristředí a specielní nástroje. Mayové zakreslili souhvězdí, viditelná až dnes ultravýkonnými dalekohledy hvězdáren. Dalo by se pokračovat. Co je ale na druhé straně divné, je, že takových nálezů není víc. A to nemluvím o tom, že ani dnešní technikou by nešlo postavit pyramidu za života faraona,.......

0 0
možnosti
IB

I83v78o 46B75o58u12š83e

1. 12. 2016 21:00

Prvohorni hrebiky?;-D

0 0
možnosti
IB

I37v21o 56B73o66u74š40e

1. 12. 2016 19:25

Uhlikove datovani funguje do max 50000 let.

0 0
možnosti
LK

Podle radiokarbonové metody bylo zjištěno stáří předmětu - 69 let s odchylkou +/- 300 let.;-)

4 0
možnosti
  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1193x
Píšu povětšinou o Teorii starověkých astronautů. Snažím se držet pesimistický odstup, prověřovat zdroje informací a šířit pouze ty věrohodné. Diskutující prosím o totéž.

Pokud o mě chcete vědět více, jděte na moje osobní stránky na www.romanbaros.eu.

Seznam rubrik