Diskuse
Vrátili jsme se z Hradu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M30a32r14t97i40n92a 67M40o52u70d56r20á
Tak se příště více snažte u voleb.
Ostatně kdyby se Fiala nešprajcoval, mohla být ODS ve vládě a třeba by dnes byl Fiala premiérem (nedej bóže, protože je to mluvka bez vize). Všechno je vždy důsledkem řetězce událostí.
P76e47t14r 75K17o62r71e54c35k23y
Pokud chcete v čele vlády slušného člověka,můžete mi řící kdo to bude...?
Š77t40ě95p96á20n 41B30i78c53e29r61a
Zamysleme se nad transparentem Krim za Krym. Z pohledu invence O.K.. A tak dál. Nositel transparentu by chtěl premiéra poslat do kriminálu, protože poslal jeho nemocného syna s pečovatelem na výlet do Ruska, včetně Krymu. Víc pravdy o tom nikdo neví a přesto to někomu stačí, aby žádal uvěznění Babiše. Tak tohle má být ta demokracie? Bez vyšetřování a bez soudů? Ale to si netroufli ani komunisté. To je praxe ulice s Kadáffim v Libyi a v Rumunsku s Ceaušesku.
V64i19k75t26o42r 50N32á62r20o16ž16n89ý
Viděl jste někdy nějakou demonstraci v západní Evropě ? Transparent Krim za Krym je nicotnost... Tady parta blbců viní policii , že nic nedělala , pokud někdo v průvodu nesl šibenici se sloganem , že mafie patří na šibenici a nikoliv do vlády..bez jakéhokoliv jména. To na demonstracích takové AFD v Německu se běžně nosily šibenice na kterých se houpala figurka Merkelové...
Š83t64ě74p30á80n 85B88i18c32e23r29a
Je zajímavé, že demokracií se nejvíc ohání ti, kterým nejvíce vadí a ve svých projevech ji popírají - viz tento blog.
Š68t72ě79p19á51n 40B33i56c69e22r67a
a protože se mému tvrzení z pohledu faktů nedá nic vytknout, tak čím víc minusů, tím víc je pravdivější.
L77a56d95i69s22l22a40v 71A85n50d71r50e21s
Viděl jsem jednou pokorně sedět pana D. Kroupu v jednom pražském kostele. Snad se modlil. Byl to ale katolický kostel. Ano, tento tzv. filozof z Ústí n/L, který nikdy žádnou filozofii nedělal a teď se tam přes kamarády přiživuje, pokrytecký a lživě veřejně hanobí soudruha Babiše. Vadí mu, že předsedou vlády není jejích člověk, třeba ze zločinné ODA, kde on byl dlouho členem... To, že prezidentem ČR je nějaký soudruh Zeman, spolupráce s StB, krycí jméno MAN, to že předsedou Senátu ČR je soudruh Kubera (před ním soudruh Štěch), oba bez vzdělání, členy mafiánských politických stran ODS a ČSSD, že předsedou Ústavního soudu asi do smrti je soudruh Richetský, kamarád soudruha Zemana, našemu Kroupovi vůbec., ale vůbec nevadí. Pan Kroupa je neskutečný farizej a zřejmě i rasista, protože mu AB vadí také proto, že je cizák... Hanebné, pro jednoho človíčka, Bartoši, pardon, Kroupo...
![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)
V41i45k21t48o92r 64N21á38r51o88ž17n52ý
Blbost. Je třeba rozlišovat. Něco jiného je , pokud někdo vstoupil do strany v roce 1968 , aby z ní v roce 1970 vystoupil či byl vyhozen. Něco jiného je , pokud tamhle v osmdesátých letech přišli soudruzi za dobře pracujícím referentem a řekli mu , že má na víc , ale musí vstoupit do KSČ. Tak Pepa vstoupil a stal se vedoucím kanceláře. Kdyby nevstoupil, mohl skončit u lopaty , pokud by se to nějakého mstivého soudruha to jeho odmítnutí dotklo. No a pak máme úplně jiný level. Rodiny , odjakživa spolupracující s rozvědkou jak českou , tak i zahraničními , kterým bylo umožněno úplně vše. Studovat na prestižních školách v kapitalistické cizině , pracovat tam , dlouhodobě žít a užívat , bez omezení cestovat po světě. No a je jasné a logické, že za tak luxusní život museli platit a možná , že určitým kruhům musí platit do dnešních dnů..
Takže, byl-li někdo řadovým členem KSČ , je mi to celkem jedno. Byl- li agentem STB , jedno mi to není. A pokud se takový člověk stal předsedou vlády , vnímám to jako vrchol absurdity. Se Zemanovým členstvím v KSČ žádný problém nemám. Mám problém s jeho chováním , arogancí , nadutostí a jeho příklonem k Rusku a Číně...
V40i79k31t85o58r 46N77á26r86o27ž33n21ý
Lidi musí procitnout a uvědomit si tu blbost jakou dělají , když volí takovou kreaturu. To nezařídíte ani demonstracemi , ani projevy politiků let minulých..
A všechno chce svůj čas. Až příroda zapracuje a na hradě bude sedět někdo jiný, až se po ekonomické stránce nebude dařit tak dobře jako se daří dnes, bude politická konstalace v této zemi úplně a úplně jiná... Jenom se obávám toho , aby Babiše nenahradil někdo ještě mnohem horší , než je Okamura...
M72a76r76i60e 36C78h95m31e67l77a16ř28o84v63á
Vy ani snad nevíte jak jste se s tím nadpisem strefil. Přesne tyto slova v 48 pronesl Gotwald když se vrátil od Beneše z Hradu. A ejhle, po 70 letech to samé pronese signatář Charty 77. Hodně úsměvné ale i běhání mrazu po zádech.
B14o10h38u35m66i88r 26M59a80l59ý
A přitom nám demonstrujícím nejde o nic tak velkého. Vůbec nepopíráme vítězství ANO, premiérovi nezávidíme jeho úspěchy a peníze (bůhvíjak nabyté). Chceme jenom jednu maličkost. Mít v čele státu slušného člověka bez úhony, který bude šéfovat slušné vládě.
Zdroj: https://robertbartos.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=688...
Za tou údajnou maličkostí kterou chcete se toho zkrývá mnoho. Stačí zapřemýšlet.
E49m10a90n35u72e93l 54S27t86ř36e29c87h43a
V politice nemůže být slušný člověk. Kdyby tam vešel tak ho ti vlci hned sežerou.Tam musí být a je na svém místě právě ALFA vlk Babiš který se těch ostatních vlků nebojí a sežrat se nedá,naopak on sežere je a toho se právě oni bojí a proto ho chtějí z funkce ALFA vlka odstranit aby mohli dál krást a být přicucáni k našim penězům .
J77i24ř20í 20Ř30e93z62n73í13k
Ale právě toto je základním svědectvím, že demokracie v naší zemi existuje. Jakákoliv zábrana v tomto směru, že jde o diktaturu:
Je až neuvěřitelné, že moji spoluobčané si mohli zvolit hnutí, které vlastní a kterému šéfuje člověk, prokazatelně vedený ve 12 svazcích StB, člověk trestně stíhaný pro podezření z podvodu, člověk, který zřejmě maří vyšetřování, který je v obrovském střetu zájmu a který k českému národu promlouvá husákovštinou
Zdroj: https://robertbartos.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=688...
E11m93a41n76u87e60l 60S44t93ř23e95c27h20a
Nás opravdu ale opravdu nezajímá kde byl náš premiér vedený před 40 lety. Nás zajímá pouze to jak dělá svoji práci pro ČR teď a tu dělá dobře.Jestli je z něčeho podezřelý tak je podezřelý právě proto že svoji práci dělá dobře a šlape těm klíšťatům kteří jsou léta přisáti na naše daně na paty. Oni ti klíšťata se jen tak od cucání peněz nenechají odstranit a budou dělat všechno aby mohli dál cucat a použijí k tomu všechny jim dostupné zbraně a lety nabité kontakty.
R36o86m70a58n 73B33l87a41ž57e44k
Autore a po včerejšku jich má ještě daleko daleko více.. Tak se neptejte jak je to možné a zamyslete se nad sebou. a vzkažte svým idolům (Pospíšil, Kalousek, Fiala), že někdy je mlčeti zlato.
- Počet článků 31
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 994x
Knižní publikace: G. Wisnewski: Bilderberg, N. Hertzová: Plíživý převrat, J. Farndon: Co se stane když...?, B. Mráz: Kresby francouzských impresionistů, M. Arostegui: Neviditelní bojovníci, R. Schür: Kronika filmu...,
Filmy pro ČT: Bezstarostná jízda, Wittgenstein, Paříž Texas, Caravaggio, Goodbye Lenin, Modrý samet, Olověná doba, Evropa Evropa, Žhavé výstřely, Berlín - Alexanderovo náměstí, Ztracená čest K. Blumové, Plechový bubínek, Smrt obchodního cestujícího, V roce se 13 úplňky, 2001 vesmírná odysea, Klepání na nebeskou bránu, Batman, Cementová zahrada, Pod ochranou nebe, Někde v Africe, Muž, který spadl na zemi, Homo Faber, Lovec jelenů, Konec násilí, Air America, Evropa, Angličan, co vystoupil na kopec, Tři králové, Sedm, Dej si pohov kámoši, Občanská výchova, Americký přítel, Tudy teče řeka, Zhoubná vášeň, Sestra v akci, Život - stavba povolena, Divoká banda, Koumáci, Vlak do Yumy, Hanami, Moloch, Proti zdi, Orlové práva, Modrý anděl, Princezna a bojovník, Král je živ! a další...



















