Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JA

pefben2

4. 5. 2010 7:44
Popsla jste ho dobře

Osobně neznám mnoho Paroubkových voličů. Ale ti, se kterými jsem se (náhodou) setkal byly lidsky podobné typy. Lidsky a morálně - nejspodnější vrstva. A přitom finančně tomu tak úplně nebylo. Vždy je tam ten aspekt: mám se jakžtakž,... ALE TÁMHLETEN SE MÁ LÍP! Ostatně: to je hnací motor levice....

0 0
možnosti

jarinka

4. 5. 2010 13:48
Re: Popsla jste ho dobře

Hnací motor pravice je zase uměle vrstvit společnost na chytré a hloupé, morální a nemorální - proto, aby měl na ni kdo dělat.

0 0
možnosti

jarinka

4. 5. 2010 6:37
Pergamentní úsměv pro zákazníka?

Ani se tomu taxikářovi nedivím. Už má toho všeho tady plné kecky. Podvádí však nejen on. Podvádějí i jiní - a daleko ve větším, jenže uhlazeněji a bez nadávek. Vybrané chování si mohou dovolit ti největší podvodníci. 

Byl aspoň upřímný. Mohl kvůli mrzkému penízu navíc udělat, co vám na očích vidí, i "pravici" mohl k vaší radosti pochválit. Ale on se nepřetvařoval. Mohl jste mu proto něco přihodit. ;-)

0 0
možnosti
PJ

Hellmoon

4. 5. 2010 6:55
Re: Pergamentní úsměv pro zákazníka?

R^ třeba mu dát tečku ;-D

0 0
možnosti
P

polibek

4. 5. 2010 6:25
hezký

Mám podobnou zkušenost s dítětem, proto i s kufry raději volím metro, nebo raději poprosím kamarády aby nás vyzvedli. Tohle není o politickém smýšlení taxikáře, tohle je o jeho osobnosti- stručně šmejd:-/

0 0
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1277x
Spisovatel, podnikatel, sportovec, otec pěti dětí.
Autor knihy o jezení žab /tj.nechutných životních výzev/Joymanagement. Přednáší téma "Krize jako příležitost". www.joymanagement.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.