Diskuse
Nesmrtelný šváb
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
pefben2
Popsla jste ho dobře
Osobně neznám mnoho Paroubkových voličů. Ale ti, se kterými jsem se (náhodou) setkal byly lidsky podobné typy. Lidsky a morálně - nejspodnější vrstva. A přitom finančně tomu tak úplně nebylo. Vždy je tam ten aspekt: mám se jakžtakž,... ALE TÁMHLETEN SE MÁ LÍP! Ostatně: to je hnací motor levice....
jarinka
Re: Popsla jste ho dobře
Hnací motor pravice je zase uměle vrstvit společnost na chytré a hloupé, morální a nemorální - proto, aby měl na ni kdo dělat.
jarinka
Pergamentní úsměv pro zákazníka?
Ani se tomu taxikářovi nedivím. Už má toho všeho tady plné kecky. Podvádí však nejen on. Podvádějí i jiní - a daleko ve větším, jenže uhlazeněji a bez nadávek. Vybrané chování si mohou dovolit ti největší podvodníci.
Byl aspoň upřímný. Mohl kvůli mrzkému penízu navíc udělat, co vám na očích vidí, i "pravici" mohl k vaší radosti pochválit. Ale on se nepřetvařoval. Mohl jste mu proto něco přihodit. 
polibek
hezký
Mám podobnou zkušenost s dítětem, proto i s kufry raději volím metro, nebo raději poprosím kamarády aby nás vyzvedli. Tohle není o politickém smýšlení taxikáře, tohle je o jeho osobnosti- stručně šmejd
- Počet článků 40
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1277x
Autor knihy o jezení žab /tj.nechutných životních výzev/Joymanagement. Přednáší téma "Krize jako příležitost". www.joymanagement.cz
třeba mu dát tečku 


















