Diskuse
Vězení za všechny prachy
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O42l85g66a 96P70a87v43l18í70k49o53v34á
Přála bych si vidět pana Ratha jak pilně zametá listí v rámci veřejně prospěšných prací
E48d50n42a 83N95o50v30á
Pan Rath musí mít hodně škodolibý smysl pro humor. Jinak si ta slova o "recidivě" fakt nedokážu přeložit.
F33r28a47n39t64i77š30e42k 32L48u62f98t
Zase vyhrožuje - když nebude v dostatečně pohodlném vězení, bude zase krást
J57o64s94e22f 44H60a53v38r46á56n98e70k
Svobodu pro mučedníka Ratha
...a navíc ušetříme minimálně tak dva melouny
M47a43r93t61i76n45a 24T75r45o90j85a85n94o55v12á
Těma kecama o recidivě nás připravuje na to, že krást nepřestane a hodlá se tam vracet?
L28i49b54u21š68e 17P50a94l68k53o38v97á
my že máme více vězňů než Západ zaplavený muslimskými imigranty, kteří jak se zde na blogu stále dokola píše, jsou díky Koránu agresivní kriminálníci teroristé a pedofilové? Vy si musíte vymýšlet
tím ale porušujte zásady kodexu-
1.Bloger nesmí zveřejňovat informace nepravdivé, polopravdivé, neúplné nebo takové, jejichž pravdivost si nemohl dostatečně ověřit, zvláště pokud by mohly poškodit jiné osoby nebo skupiny osob, vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady vůči jednotlivcům nebo skupinám osob.
2. ani články, v nichž bloger na základě pravdivých dílčích skutečností nebo událostí vytvoří vykonstruované závěry, které ve výsledku vytvářejí zkreslující či nepravdivý obraz o té či oné skutečnosti, jevu apod.
M33a52r22t83i75n29a 75T91r30o83j68a64n86o34v85á
Jenže on si nevymýšlí
https://domaci.ihned.cz/c1-66547660-cesko-je-v-ram...
To, že čím horší kriminály, tím víc recidiv, je samozřejmě pravda. Ten článek je k nakrnutí spíše z jiných důvodů - že si toho pan Rath jako politik všímá až jaksi v momentě, kdy se ho to osobně dotýká a do ošklivýho vězení se mu nechce.
V62á66c78l18a26v 88F57i35s87c90h44e39r
V tomto státě, ovládaném gangsterskými klikami a propojenými vazbami podsvětí, policie, justice a politici, se už asi nikdo nedozví, proč, jak a za jakých okolností jste se nechal nachytat, kdo vás prásknul a kdo vás nechal ve štychu a hodil přes palubu. Veřejnost vás natrvalo vnímá jako nabubřelého arogantního šíbra, kterému slavomam a moc stoupla do hlavy a prostě se provalilo to, co se s vysokou pravděpodobností sice děje stále, ale ti jiní šíbři jsou asi buď opatrnější, nebo šikovnější a už si miliony v hotovosti nestrkají do krabic s vínem. Tak to na světě chodí a vždycky to někdo nějak odskáče. Kromě toho, ve státě, ve kterém žijeme, je, ve srovnání s jinými státy, horších a špatnějších ještě mnoho jiných věcí, než jenom špatné poměry ve vězeňství. A do doby, kdy vás tam pošlou se zase podívat se to asi nezlepší. Ale můžete založit hnutí "za celu krásnější" v tom vám jistě nikdo bránit nebude.
M33i33c16h19a66l 28S63v81o44b79o89d34a
Píšete z vlastní zkušenosti? Tak nechoďte okolo horké kaše a napište rovnou co vám chybí, ať vám to daňoví poplatníci mohou obstarat. Dokud vás nechytli s miliony (pardon vínem), tak jste ani nevěděl, že nějaké zanedbané věznice máme.
Připomínáte mi vtip:
Kalousek, Topolánek a Paroubek jezdí po kraji na kontrolu. Nejdřív navštíví školu.
Ředitel zcela logicky žádá nové vybavení. Odpověď politiků logicky zní: Nejsou peníze.
Pak navštíví věznici. Ředitel logicky žádá nové vybavení. Politici dají peníze na nové sprchy, společenskou místnost a venkovní hřiště s kurty.
Když se Paroubek ptá Kalouska (tehdy ministr financí), proč dal peníze věznici a škole ne, tak se mu dostalo odpovědi:
Myslíš si, že se někdy dostaneme do školy?
V44l31a86d38i89m44í21r 18K74r27o33u92p41a
Za vás v base si těch deset korun denně klidně dám stranou...
Š88t22ě93p81á58n 60B25i49c42e62r39a
Rath by si mohl trest odsedět v čele Ministerstva spravedlnosti.


















