Diskuse
Proč mám ráda Prahu…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK
Josef Kobylka
30. 1. 2012 18:26
Když jsem v e věku 21 let odcházel z Prahy na vojnu, tak
jsem si myslel, že bez ní nemohu žít. Po návratu do civilu mě život zavál do různých koutů republiky a v posledních 20 letech aktivního života jsem se tam služebně dostal téměř každý týden. Po odchodu do důchodu v roce 1990 jsem už Prahu nenavštívil a vůbec mi nechybí. Ke spokojenému stáří je potřeba především klid a pohoda. Tu bych v Praze nenašel.
0
0
možnosti
J
VŠ
Rumcajz
30. 1. 2012 9:49
Já taky.
Prahu mám taky rád, i když bych tam bydlet nechtěl. Prostě - přijet, pobejt a vypadnout. Co jiného tam? To naše podkrkonoší (a nejenom ono) je hezčí.
0
0
možnosti
- Počet článků 33
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1875x
Ředitelka Pražské informační služby
„Dějiny jsou svědky času, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života a poslem minulosti.“ (Marcus Tullius Cicero)
„Dějiny jsou svědky času, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života a poslem minulosti.“ (Marcus Tullius Cicero)


















