Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JK

Josef Kobylka

30. 1. 2012 18:26
Když jsem v e věku 21 let odcházel z Prahy na vojnu, tak

jsem si myslel, že bez ní nemohu žít. Po návratu do civilu mě život zavál do různých koutů republiky a v posledních 20 letech aktivního života jsem se tam služebně dostal téměř každý týden. Po odchodu do důchodu v roce 1990 jsem už Prahu nenavštívil a vůbec mi nechybí. Ke spokojenému stáří je potřeba především klid a pohoda. Tu bych v Praze nenašel.

0 0
možnosti
J

jackie13

30. 1. 2012 9:55
Honolulu

je taky pěkné

0 0
možnosti

Rumcajz

30. 1. 2012 9:49
Já taky.

Prahu mám taky rád, i když bych tam bydlet nechtěl. Prostě - přijet, pobejt a vypadnout. Co jiného tam? To naše podkrkonoší (a nejenom ono) je hezčí.;-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 33
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1875x
Ředitelka Pražské informační služby


„Dějiny jsou svědky času, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života a poslem minulosti.“ (Marcus Tullius Cicero)

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.