Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZZ

Že někdo udělá gramatickou chybu - nad tím bych se nehroutil.

Že ale nositel bakalářského titulu za chemii nezná ani středoškolskou látku anorganiky, co názvosloví týče a i základů organické chemie - tak to už je opravdu na pováženou.

;-(

1 0
možnosti
Foto

U cizinců je to normální, u ekonomů jsem si zvykla, ale když "filozof", budoucí knihovník udělá přes 10 hrubek na 3 stránkách, tak to je totéž, jako s tou chemií.

2 0
možnosti
Foto

Třináct let tu státní maturita řídí výuku čjl na SŠ. Krátké slohy do formiček (díky Plagovi už se to pohnulo.) Rozbory dvaceti knih (nepohnulo).

A VŠ učitelé se diví?

R^

1 0
možnosti
Foto

Ale tohle jsou chyby, které by už neměl dělat ani žák v 6. třídě.

1 0
možnosti
IL

Kdo je celé ty roky známkoval? Žádná pětka a vyloučení ze školy? Pokud píší zprávy na počítačích a na telefonu, tak mladí používají zkratky, proč se zaobírat gramatikou. Je to ostuda.!

O fake news ani nemluvím,děti se rychle naučily držet usta a krok:-(

3 0
možnosti
Foto

Co se týče té gramatiky, přiznávám, že je mi ta úroveň už delší dobu opravdu záhadou . Jako by ti vysokoškoláci z 1. stupně ZŠ šli rovnou na VŠ. A protože se to jistě neděje, kdo a co je celé ty roky učil? Záhada.

A k desinformacím - pokud ti studenti komunikují na sociálních sítích, třeba je možné z toho zblbnout. I zde na blogu každou chvíli někdo svobodně fňuká, že nemá dost svobody a že boj s desinformacemi (jehož začátek jsem ještě nezaregistroval) mu brání v přístupu k celemu názorovému spektru. Zatím má přece každý možnost využít například twitterový servis poskytovaný MUDr. Davidem & spol. a do syta se saturovat nesmysly, fotofejky, kinofejky i řepáctvím.

0 0
možnosti
  • Počet článků 42
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1222x
Radka Johnová (1958) absolvovala VŠE v Praze (Ing., PhD.) Profesně se věnuje art marketingu, pracovala v umělecké a reklamní agentuře, učila na ČVUT, přednášela na VŠE, FF UK a na řadě zahraničních univerzit. Nyní v důchodu.
Sleduje politiku a (právě proto) nikdy nebyla členkou žádné politické strany. Zastánkyně absolutní svobody projevu. Krátké glosy na síti X (dříve Twitter): @radkajo.
Je patriot Prahy 6. Mezi její koníčky patří kultura, poznávací cestování, četba, plavání, tenis a lyže. Píše, když ji něco naštve (to většinou) nebo nadchne (knihy). Recenze publikuje na Kultura21.cz, některé úvahy na blogosvet.cz.
Kontakt: rsj@seznam.cz

Seznam rubrik