Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

R^

Po precteni chytre knihy je asi tezke cist zdejsi moudra, obecne. :-)

2 0
možnosti
JZ

To jsou zase tragické výlevy. Je na to téma jeden titulek z Miami Heraldu před volbami roku 2016, kdy se skutečně skoro výlučně bílá část voličstva změnila v náboženský kult jakéhosi celoživotně profláknutého podvodníka a televizního kašpara, pištěla nadšením a byla ochotná opakovat jakékoliv zhovadilosti. Byla to naprosto tragická podívaná. Titulek měl jednu větu.

Černoch se stal prezidentem a bílí lidi se z toho úplně po.

0 2
možnosti
JK

No tak dřív byla jako absolutní morální hodnota nastavena bílá rasa. Teď z toho zmizelo to slovo bílá a autor si na to stěžuje a věští konec světa. A vsaďte se, že uhodnu, jako má barvu kůže. To je ale náhoda, žejo?

0 0
možnosti
Foto

A víte, že mě vůbec nenapadlo pátrat po tom, jakou barvu kůže má autor, v knize vyfocený není.

Ale spolu s autorem si myslím, že by všichni měli mít stejná práva, ať už se jedná o jakékoli skupiny lidí, většiny, menšiny, rasy atd.

2 0
možnosti
  • Počet článků 42
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1222x
Radka Johnová (1958) absolvovala VŠE v Praze (Ing., PhD.) Profesně se věnuje art marketingu, pracovala v umělecké a reklamní agentuře, učila na ČVUT, přednášela na VŠE, FF UK a na řadě zahraničních univerzit. Nyní v důchodu.
Sleduje politiku a (právě proto) nikdy nebyla členkou žádné politické strany. Zastánkyně absolutní svobody projevu. Krátké glosy na síti X (dříve Twitter): @radkajo.
Je patriot Prahy 6. Mezi její koníčky patří kultura, poznávací cestování, četba, plavání, tenis a lyže. Píše, když ji něco naštve (to většinou) nebo nadchne (knihy). Recenze publikuje na Kultura21.cz, některé úvahy na blogosvet.cz.
Kontakt: rsj@seznam.cz

Seznam rubrik