Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Prečítam si, díky.R^

1 0
možnosti
MB

I jsem si prožil mezigenerační radost. Doba, kdy dcerka opustila The Kelly Family - Objevila Beatles. Následně Glena Millera, jeho životopisný film. Další krůček k železné Lady - M. Thatcherové. Původem prostá dcerka hokynáře. Nu a pojednou hledím, že hledí. Na Winstona! Dcerka hlásí, že je z rodu Spencerů, přízeň s Dianou. A že - "Budeme bojovat všude - na polích i plážích"! Milá beseda nad Alžbětou II. O jejím vztahu k Churchillovi. Její první premiér. Zase úcta dcerky královny. Zachránil ji rodiče, otce a celou zemi. Vyjmenovaní jsou skutečně šlechticové, ducha, činů. Zasloužuli se o naši svobodu. Jistě, jak s touto nakládáme je věcí další. U podobných ratolestí ovšem nemám pochyb. Mám tatíkovskou radost :-)O knize se zmíním, díky.

1 0
možnosti
JL

"Cechoslovaci, hodina vaseho vysvobozeni prijde". To jsou ty slova, ktera nas az do 1945 povznesla. Diky.

2 0
možnosti
  • Počet článků 42
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1222x
Radka Johnová (1958) absolvovala VŠE v Praze (Ing., PhD.) Profesně se věnuje art marketingu, pracovala v umělecké a reklamní agentuře, učila na ČVUT, přednášela na VŠE, FF UK a na řadě zahraničních univerzit. Nyní v důchodu.
Sleduje politiku a (právě proto) nikdy nebyla členkou žádné politické strany. Zastánkyně absolutní svobody projevu. Krátké glosy na síti X (dříve Twitter): @radkajo.
Je patriot Prahy 6. Mezi její koníčky patří kultura, poznávací cestování, četba, plavání, tenis a lyže. Píše, když ji něco naštve (to většinou) nebo nadchne (knihy). Recenze publikuje na Kultura21.cz, některé úvahy na blogosvet.cz.
Kontakt: rsj@seznam.cz

Seznam rubrik