Diskuse

Ženy a muži

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

EB

jako bych se viděla :-) to jsme my holky - pět věcí děláme a na tři další přitom myslíme :-) v mém případě by na pračce stála předoucí kočka a stěžovala by si, že ještě nedostala kapsičku. takže bych ji následovala do kuchyně a....;-D

0 0
možnosti
DV

D89a51v88i29d 69V77l12k

14. 5. 2017 19:50

Pchá a on nevyužil situace? Mít takovou krásku v peřinách?;-D;-D;-D

2 0
možnosti
JP

J29a15n 87P16a92l86l14a84s

15. 5. 2017 22:53

Davide, jsme jediní dva gender nekorektní sexisté. To je dobrá zpráva, ne?

0 0
možnosti
Foto

Příště autorko zkuste (samozřejmě na předem umytou podlahu) naházet povlečené deky do předsíně s požadavkem, aby z nich váš přítel sundal povlečení a pozorujte, zda dotyčný usne také v této místnosti. :-P

0 0
možnosti
Foto

No dělat takové experimenty mě ještě nenapadlo. Děkuji za inspiraci...a že přichází zrovna od muže...to se mi líbí :)

0 0
možnosti
VP

Ano je to tak, ale my muži máme zase jiné přednosti, třeba ........ no teď si nemůžu na nic vzpomenout.

2 0
možnosti
Foto

To je celé :) Prostě se bojí jít si udělat to kafe, protože by zase uklidila celou kuchyň. Existuje i delší varianta na toto téma, ale ta je opravdu dlouháááá. Hezkou neděli :)

1 0
možnosti
Foto

:-) Miluji milé, chytré a moudré ženy, které znají a akceptují realitu a nesnaží se muže předělat. R^ Karma.

5 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 469x
Baví mě psát. Ráda bych zkusila, zda mé texty budou někoho zajímat. Jednoduše, jestli to bude někdo číst. Jaké asi budou? Rozmanité, zábavné, k zamyšlení a snad s pozitivní odezvou od vás čtenárů...doufám :-))

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.