Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

S vaším nedovolením si (paní/či slečno autorko) dovolím poznamenat, že v případě fotografií "malinkatého" hmyzu, bych u celkového výřezu místo nic neříkajícího pozadí, zvolil větší detail. Ovšem, máte-li takový přístroj, většího detailu schopný?? Zdravím vás a ve věci fotografování přeji - což platí zejména pro hmyz obdařený křídly - dobrý postřeh. A navíc, ty, podle vašeho mínění "nejlepší fotky" máte možnost prezentovat v záhlaví vašeho blogu, ovšem chce to formát 1:5 /přesněji 200x1000 pixelů/.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, děkuji za konstruktivní kritiku. Jak říká klasik, tak krása je v oku pozorovatele a každému se líbí něco jiného. Mě se občas i to "nic neříkající pozadí" právě líbí jako kontrast. Ale pokusím se polepšit Hezký den

0 0
možnosti
VF

Snad se Vás nedotknu, když vzpomenu Francka, který si na přírodu postěžoval slovy "tož co jaro, fšecko pučí a mně nikdo nepučí".

1 0
možnosti
Foto

Ono je to paní Foltýnová trochu delší a to - "Je jaro, všecko se nalejvá a pučí a mě nikdo nenaleje a nepučí."

0 0
možnosti
Foto

Krásy fauny a flóry.

1 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 476x
Baví mě psát. Ráda bych zkusila, zda mé texty budou někoho zajímat. Jednoduše, jestli to bude někdo číst. Jaké asi budou? Rozmanité, zábavné, k zamyšlení a snad s pozitivní odezvou od vás čtenárů...doufám :-))

Seznam rubrik