Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zdravím vás paní Simono a dovolím si položit vám dvě otázky. Otázka č. 1, jak jste v chrámu fotila? Zda ze stativu a nebo z ruky? Podle směru stínů je v detailech vidět, že jste nepoužila žádné "přisvícení". A otázka č. 2, co způsobuje váš zájem o umění? Zda se jedná o vaši profesi a nebo jde pouze o koníček? Děkuji, Petr Š.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, foceno bylo z ruky, opravdu to byla neplánovaná návštěva a stativ sebou běžně nenosím A popravdě jej ani nepoužívám ráda, ačkoliv jej vlastním. Ráda zachycuju danou chvíli a práce se stativem vyžaduje určitou přípravu a to už může být ten moment zase pryč. Navíc, často není povoleno fotit s bleskem, takže se to snažím u uměleckých děl opravdu akceptovat. O umění se zajímám z čisté záliby, nijak to nesouvisí s profesí. Jen obdivuji jak někdo dokáže něco tak krásného vytvořit.

1 0
možnosti
Foto

Hezký a příště třrba ještě boskovický zámek

2 0
možnosti
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 477x
Baví mě psát. Ráda bych zkusila, zda mé texty budou někoho zajímat. Jednoduše, jestli to bude někdo číst. Jaké asi budou? Rozmanité, zábavné, k zamyšlení a snad s pozitivní odezvou od vás čtenárů...doufám :-))

Seznam rubrik