Zabraňme ne návratu ODS, ale zásahům ČSSD do nezávislosti justice
Jistě víte o kom mluvím. Ano, o panu Paroubkovi, který paní nejvyšší státní zástupkyni Vesecké laskavě dovolí zůstat v úřadě do předčasných voleb. A v neposlední řadě panu rudému Dolejšovi, komunistokamrádovi ČSSD. Ten by jí dokonce nechal vyměnit. Asi moc dobře ví proč. Nemají čisté svědomí! Ať raději dotyční pánové o povolební výměně sebe sama. A paní státní zástupkyni dovolí trochu víc bodnout do vosího hnízda a rozčeřit často hnijící a páchnoucí hladiny státních zastupitelstev přímo okresních. A z těchto kroků se samozřejmě zodpovídat komu jinému než ministru spravedlnosti. Ale ne si nechat od politiků snad diktovat, ke komu být rovnější. To už tady bylo, a hodně dlouho!
Přemysl Čech
Čechův nekroblog: " Au revoir, paní Hano Hegerová"
A zase ta neúprosná zpráva agenturní o tom, že nás opustil někdo blízký. Tentokrát o odchodu dámy s velikým D, při vyslovení jejího jména hned naskočilo slovo šanson. Paní Hany Hegerové (89)
Přemysl Čech
Čechův nekroblog - Sbohem Honzi Vodňanský!
Dnes krutá a černá ta zpráva agenturní, že zase odešel někdo nám zvláště vzácný a oblíbený. Tentokrát sáhla po člověku vzácném jak koření, člověkem který oplýval humorem plným laskavé lidského.
Přemysl Čech
Čechův nekroblog - LARRY KING (18.11.1933 – 23.1.2021
A zase ta zpráva smutná, co černým písmem agentura vyťukává. A tentokrát obzvláště smutný. Ve věku 87 let odešel do moderátorského nebe člověk, který se stall synonymem pro legendu moderování
Přemysl Čech
Causa Pandemie aneb Co se to s námi děje?
Už nějaký pátek lehce nakukuj do světa čísel a statistik. Už za bývalého režimu se k datům přidávaly konstanty se směšnými názvy, jako např. Ovečkovina,, aby vyšly výsledky, ze kterých máme prospěch. Ale dnes?
Přemysl Čech
Pokora v čase pandemie
Nemíním se v této, byť krátké úvaze, pasovat do role mravokárce, a pokud ano, tak maximálně sama sebe. Protože, jak říkají i odborníci, začít se má vždy od sebe. A ruku na srdce, kdo z nás tak učinil v době této a nedávno minulé?
| Další články autora |
Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů
Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...
Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík
Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...
Nejen důchodci jezdí v Praze zdarma. Za MHD neplatí děti a tyto profese, výhody mají i někteří psi
Pražská MHD patří navzdory svému rozsahu k těm nejlevnějším v zemi, i tak může být nákup ročního...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků
Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...
Olomouc čeká od čtvrtka rekordní pouliční festival, zamíří na něj tisíce lidí
Centrum Olomouce se od čtvrtka do soboty promění v jedno velké živé pódium, zdejší ulice obsadí...
Po D35 pendlují tanky Leopard, spolu s vojáky „trénují“ i projíždějící řidiči
Po dálnici D35 v úseku mezi nájezdy u Kocourovce a Velkého Újezdu na Olomoucku od devíti hodin...
Pavla na Vysočině zaujaly přístroje k měření radiace a připomněl Drábovou
Prohlídkou meteorologické stanice na Pelhřimovsku začal dnes po deváté hodině prezident Petr Pavel...

Prodej, rodinný dům 4+1, 454 m2, Troubky, okr. Přerov
Troubky, okres Přerov
2 600 000 Kč



















