Nový pořad Radka Johna - Na vlastní uši
Bude tomu tak proto, že pan John v ní bude vyprávět, co zajímavého právě slyšel na odposleších, které byly poskytnuty členům mandátního a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V současné době bychom určitě slyšeli nejen barvitě vyprávět o tom, jak si pan exhejtman Rath rochnil nad právě nabytými sedmi milióny. V dalším pokračování by si chrochtal nad skutečností, že pod podlahou má ukrytých dalších 30 miliónů, které šetřil na pořízení vlastní nemocnici, které bude šéfovat samozřejmě on sám.
Další díly budou z oblasti someliérství. Pan John nám zde ústy zkušeného znalce vín vyprávět, že Rath vlastně žádným znalcem není, když ani neví, co krabice sbírá. Do toho ještě přidá několik výplodů své bujné novácké fantazie o tom, kdo ho z jeho blízkých spolupartajníků prásknul čili bonznul. No prostě a jednoduše klasická Johnovina.
Jen se těším. kdo příjde s něčím podobným o Věcech veřejných.
Přemysl Čech
Čechův nekroblog: " Au revoir, paní Hano Hegerová"

A zase ta neúprosná zpráva agenturní o tom, že nás opustil někdo blízký. Tentokrát o odchodu dámy s velikým D, při vyslovení jejího jména hned naskočilo slovo šanson. Paní Hany Hegerové (89)
Přemysl Čech
Čechův nekroblog - Sbohem Honzi Vodňanský!

Dnes krutá a černá ta zpráva agenturní, že zase odešel někdo nám zvláště vzácný a oblíbený. Tentokrát sáhla po člověku vzácném jak koření, člověkem který oplýval humorem plným laskavé lidského.
Přemysl Čech
Čechův nekroblog - LARRY KING (18.11.1933 – 23.1.2021

A zase ta zpráva smutná, co černým písmem agentura vyťukává. A tentokrát obzvláště smutný. Ve věku 87 let odešel do moderátorského nebe člověk, který se stall synonymem pro legendu moderování
Přemysl Čech
Causa Pandemie aneb Co se to s námi děje?

Už nějaký pátek lehce nakukuj do světa čísel a statistik. Už za bývalého režimu se k datům přidávaly konstanty se směšnými názvy, jako např. Ovečkovina,, aby vyšly výsledky, ze kterých máme prospěch. Ale dnes?
Přemysl Čech
Pokora v čase pandemie

Nemíním se v této, byť krátké úvaze, pasovat do role mravokárce, a pokud ano, tak maximálně sama sebe. Protože, jak říkají i odborníci, začít se má vždy od sebe. A ruku na srdce, kdo z nás tak učinil v době této a nedávno minulé?
Další články autora |
Chlípní rudoarmějci na lovu. Slavný fotograf nafotil tutlanou sexualitu v SSSR
Seriál Jen rok po Stalinově smrti dorazil do Sovětského svazu Henri Cartier-Bresson. Slavný francouzský...
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
V Indii se zřítil letoun s 242 lidmi mířící do Británie, dopadl na lékařskou ubytovnu
Letadlo společnosti Air India s 242 lidmi na palubě mířící do Británie se krátce po startu zřítilo...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Sláva v Přešticích. Na svatbu komtesy z rodu Černínů přijel i belgický král
Své ano si v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích řekli v sobotu v poledne osmadvacetiletá...
Sněmovna jedná o nedůvěře vládě. STAN Fialu nepodrazí, slibují do jednoho
V úterý dopoledne začne ve Sněmovně dlouho očekávaná schůze k opozičnímu návrhu na vyslovení...
Ulice neopravíme, platíme školníka. Obcím hrozí škrty, zaměstnanci škol musejí zůstat
Premium O tom, jestli budou kuchařky, školníky nebo uklízečky na školách platit obce, budou rozhodovat...
Plán na novou krajinu po těžbě je hotov. Na severu Čech vznikne přírodní jezero
Doba uhelná v Česku definitivně končí a nejvíc je to znát na severu Čech. Revitalizace lokality po...
Raketový lockdown. Izraelci žijí jako za covidu, život riskují i nákupem potravin
Premium Od naší spolupracovnice v Izraeli Sirény, výbuchy, zkáza – válka s Íránem změnila v Izraeli každodennost v boj o přežití. Izraelci se...