Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

FD

Když za postižení jsou pěkné prachy.Kdyby nebylo nic,ubude postižených.A naopak.Zavedete či přidáte dávky-postižených přibude.

0 1
možnosti
Foto

J34a35k89u57b 49R73o62t73h

14. 8. 2019 18:59

Že jo? Nedostanu prachy a hele, noha mi dorostla. Vy musíte být setsakra alternativní. :-/

1 0
možnosti
Foto

J94a67k14u13b 93R64o83t35h

14. 8. 2019 17:50

Mne jako výrazně pohybově handicapovaného vždy popadne nelíčená hrůza, když se za invalidy začne brát nějaký politik. Lhostejno, z jaké partaje. :-/

2 1
možnosti
Foto

Dobrý den, jsem sice politik, ale zároveň jsem od narození upoután na vozík. Do politiky jsem šel právě proto, abych hájil zájmy lidí s postižením.

0 0
možnosti
OH

S článkem se dá většinou souhlasit, akorát v závěru si mohl autor odpustit politickou agitku.

0 1
možnosti
Foto

J23a76k82u78b 22R93o77t37h

14. 8. 2019 17:51

To nemohl, páč je politik. Což je ale zase důvod s článkem nesouhlasit, viz má reakce v 17:50. :-/

0 0
možnosti
JV

J98i35r16i 73V59r70a18b96e48c

14. 8. 2019 16:32

Mimo to mají Němci povinou pojišťovnu (Pflegeversicherung) vedle nemocenské.

1 0
možnosti
  • Počet článků 43
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1497x
Pirátský radní MČ Praha 14 pro sociální věci a zdravotnictví.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.