Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F19r33a71n34t88i30š52e12k 85K96š26í64r
Jak snadně je dělat "dobro" za cizí peníze.
F69r38a66n27t91i52š77e61k 19D21v13o90ř17á48k
Když za postižení jsou pěkné prachy.Kdyby nebylo nic,ubude postižených.A naopak.Zavedete či přidáte dávky-postižených přibude.
J34a35k89u57b 49R73o62t73h
Že jo? Nedostanu prachy a hele, noha mi dorostla. Vy musíte být setsakra alternativní.
J94a67k14u13b 93R64o83t35h
Mne jako výrazně pohybově handicapovaného vždy popadne nelíčená hrůza, když se za invalidy začne brát nějaký politik. Lhostejno, z jaké partaje.
M89i95c39h21a59l 36P64r50a75g23e90r
Dobrý den, jsem sice politik, ale zároveň jsem od narození upoután na vozík. Do politiky jsem šel právě proto, abych hájil zájmy lidí s postižením.
O97l29d79ř26i50c95h 26H21r38e56j52s12e95m43n97o23u
S článkem se dá většinou souhlasit, akorát v závěru si mohl autor odpustit politickou agitku.
J23a76k82u78b 22R93o77t37h
To nemohl, páč je politik. Což je ale zase důvod s článkem nesouhlasit, viz má reakce v 17:50.
J98i35r16i 73V59r70a18b96e48c
Mimo to mají Němci povinou pojišťovnu (Pflegeversicherung) vedle nemocenské.
- Počet článků 43
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1497x


















