Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J92o76s45e62f 46B25á28r50t25a
Možná by bylo dobré zodpovědět otázku proč byla ve volbách tak velká účast?
L42i59b73o64r 90P79o10p14o45v85s71k41ý
Všiml jsem si, že Vám na tuto odpověď odpověděl již Karel Stryczek. Jeho odpověď je jistě fundovanější než moje, když v USA žije.
Já bych vypíchl jen to, že v některých okresech hlasovalo více voličů, než je tam registrováno a potom si nešlo nevšimnout onoho údaje - myslím, že to bylo v Pensylvánii - stát rozeslal 1,7 mio volebních lístků a vrátilo se mu jich 2,5 mio. Čísla jsou zhruba.
Rád si přečtu Váš názor na věc.
J12o73s68e97f 19T95l82u33s85t28ý
Dobrý článek. Kdoví jak by to dopadlo u nás s tímto způsobem hlasování. Dvakrát, třikrát bych šel hlasovat bez občanky a pak poslat 20,30 korespondenčních hlasů
J69i86ř86í 96V56o60n20d77r60á80č55e28k
Pro mě je jen zajímavé, že se tentokrát neobjevila obvinění o ruském ovlivnění voleb. Ačkoliv je jasné, že Trump nenaplnil očekávání Kremlu a tyto volby Rusko přálo Bidenovi, nikde jsem k mému úžasu nenašel jedinou pochybnost. Asi tedy vyhrál ten správný. Je tak?
J23o17s68e83f 80P14r11o35c11h17á12z54k24a
Ztráta času tohle konspirační plácání. I v USA jsou volební komise složené z obou táborů-demokratů a republikánů. Organizace a průběh voleb je v kompetenci daného státu. Ve "sporných" státech s těsným výsledkem to byli republikánští guvernéři, kteří vyhlašovali Bidena vítězem...Někdo prostě neumí se ctí prohrát a nechtěně tak odhalil svou nezpůsobilost k zastávání tak vysokého úřadu.
L75i22b46o98r 28P32o52p39o98v41s28k56ý
Ta poslední věta je naprostá kravina. Tou jste se odkopal.
O29d71s31t23r16a58n34ě69n57ý 82U48ž91i36v95a55t78e30l
P27a12v82e77l 74M36a63c27h37a10č23e73k
Když jste přemýšlivý ......... nevadí vám, že prezentace i interpretace dat není objektivní?
P98a24v75e49l 36M60a42c78h21a93č57e76k
Nebudu se považovat za podivína jen proto, že nepřijímám tento tendenční rozbor.
O84d66s91t72r54a72n31ě75n72ý 19U80ž39i45v77a54t45e67l
L95i77b58o20r 94P57o68p72o52v98s45k23ý
Konspiračního na tom není vůbec nic. Za mě je to jen selský rozum. Spoustu těch věcí cítím stejně, jen bych to nedokázal takto vědecky popsat. Situaci sleduji a jsem zvyklý si na věc dělat vlastní názor a věřit mu. Vy si věřte, čemu chcete.
P98a18v32e53l 15D92v18o43ř90á72k
Podezřelé jsou výsledky každých voleb. To Vám u každých nějaká skupina občanů potvrdí.
Š64t77ě46p11á88n 43B45i14c57e16r95a
Ti, kteří popírají lumpárnu v amerických volbách, jsou si naopak jistí zfalšováním voleb v Bělorusku, kde vítěz získal 80% hlasů. Paradox.
Z21d25e25n98e66k 89H18o33r98n12e72r
Žádný paradox. V Bělorusku nemůžete dát přepočítat výsledky, nemůžete podávat žaloby a rozhánějí vás násilím, když pochybujete. Kdežto v USA se umožňuje dělat právně vše, co by mohlo odhalit onen kýžený podvod. To není paradox, ale rozdíl.
Z85d62e72n11e57k 85H39o84r45n12e75r
Trump a jeho pohrobci jsou horší než baby. V minulých volbách na hlasy vyhrála Clintonová, obrečela to, ale uznala bez divadla a hysterických scén. Na všechno jen jedna námitka. Kolik lidí by se muselo účastnit toho volebního komplotu, aby se podařilo zmanipulovat masivně volby, jak se popisuje? A ani jeden nezradil, nepřiznal se, že ho někdo najal? Dokonce i republikáni ve vedení volebních komisí výsledky uznávají a žádné důkazy o vydírání, aby něco falšovali, nepřinesli. 
F32r23a80n73t93i68š35e37k 47L50u38f26t
Počty hlasů se se zapisují do k tomu vytvořené aplikace a tam není problém nějaké číslo nenápadně trochu zvětšit. Byl o tom článek
- Počet článků 238
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1697x
Douglas Murray: „Ke konci života většiny dnešních obyvatel Evropa už nebude Evropou a její národy ztratí to jediné místo na světě, jež nazývaly svým domovem."
„Tam, kde začíná ideologie, končí zdravý rozum."


















