Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Milan Pokorný

30. 6. 2008 0:00
..

jj, už to není taková idylka co dřív - bordel u vody, to už ani nekomentuju, jako obyvatel Prahy málokdy najdu místo u Vltavy, aby tam nebyla plechovka od piva, nebo krabička od cigár.

Nejhorší je, že je u vody čím dál tím méně rybářů "v klidu" - jedním extrémem jsou dědci-masaři, kteří najedou den po osazení revíru, kapříka skoro natahují na skřipec, aby měl těch 35cm, papíry i na bábu, aby mohli chytat na čtyři pruty, když vědi, že je porybnej v trapu, omezení ks na den zcela ignorujou (loni chytli jednoho chlápka, co měl v pytli v kufru auta snad 30ks důháka těsně po tom Orvis cupu v Praze)

na druhé straně jsou pro změnu ortodoxní "chyť a pusť", kteří  by snad každé rybě nejradši složili omluvnou básničku, aby se na ně nezlobila, že jí zrovna chytli za hubičku a člověk aby se skoro bál vzít si domu kapra "vánoční velikosti", když jsou zrovna na blízku

plus samozřejmě netolerantní vyznavači rozdílného stylu chytání

nejlepší je, když člověk najde místo, kam nikdo jiný moc nechodí.

0 0
možnosti
JM

Hucul

29. 6. 2008 20:39
Jednou jsem chytla...

... dno. To je vsechno. V zivote jsem rybarila dvakrat, jednou chytla to zminovane dno a jednou rymu na lodicce na jezere. Ale je to hezke, clovek sedi, koupe navnadu a ono svita... chapu, ze to nektere lidi laka opakovat. Takze hodne zdaru a pozdravujte ode mne rybicky.

0 0
možnosti
SL

stanislav.lelek

29. 6. 2008 14:55
Příjemné čtení

I když nepatřím mezi rybáře, anebo právě proto, jsem si s chutí přečetl Vaše povídání. Je to pohodové, nostalgické, poučné, a čtivé. Děkuji.

S.L.

lelek.blog.idnes.cz

0 0
možnosti
  • Počet článků 117
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1548x
Přes pokročilý věk a nabyté zkušenosti stále ještě novinář...

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené články

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.