Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J41i57ř67í 40K46u30č84e60r15a
Je to takový kamarád nás všech tenhle Lukáš, že ano. Je jako my o ničem toho moc neví, do ničeho nechce moc šťourat a hlavně nikoho chránit proboha. Prostě sympaťák.
Pak najednou řekne kouzelné slůvko "ale" a už tady máme plno doporučení od kamaráda jak vnímat fakta, nejlépe neposlouchat ďábelské nahrávky a věřit velkému vůdci.
Mimochodem váš vůdce autentičnost nepopřel, někde i potvrdil a stejně je to i s obsahem. Váš výklad o tom co je technicky možné patří do kolonky "Technet", a s kauzami Babiše nemá nic společného.
Z32d14e85n78e83k 49J32i52n23d47r29a
Anonymní a nepovolené nahrávky patří do koše! jestli se podle nich bude kdokoli řídit neznamená to nic jiného než že každý bude moci podvodným odposlechem zničit konkurenta a nejen v politice.
Také se divím jaké máme média, ty už stačily Babiše zavřít!!!! (obrazně myšleno)
P69a86v27e80l 84K77u53c13h92t83a
Kdyby mělo ANO preference 5-10%, tak by o Čapím hnízdě neštěk pes a žádné nahrávky se také nekonaly. Bohužel ANO nestihl - zatím - osud Věcí veřejných a "LIDEM". Babiš ale podle mne moc chytrý zas není - měl vývoj předvídat, ustoupit do "předem připravených pozic" a najmout na špici 1-2 lídry a tak omezit dojem že ANO je pouze on a pak dlouho nic. Že by se takoví 1-2 nedali sehnat a koupit. Zdroje snad jsou
P41a77v40e16l 11K27u18c44h28t72a
Ale ne typy jako Telička - takoví zrazují ...
A54n95t57o35n79í90n 73B84r62z57o31b93o47h33a84t54ý
Kdyby na Babiše měli něco skutečně vážného, tak už by to vytáhli. Toto jsou hloupé a zbabělé pokusy o dehonestaci člověka, které skutečně zavánějí objednávkou. A kdo si to svinstvo objednal? Inu ten, komu se Babiš nehodí do krámu, to je jasné jako facka. Všechno to vyšumí a Babiše to posílí.
J39i85ř54í 67J75i81r67o31u90d35e55k
To ste si dovolil skoro dost, takhle natvrdo, ergo pro natvrdlé
Ti se jistě těší, jak AB. hned zhaftne komando. Stačí jen na chvilku, přes volby. Ale ani to by nemuselo vadit. Mnohý už to z kriminálu dotáhli až na prezidenta
P71e82t32r 23B18u93r74i74a73n
Já tedy slyšet napodobeninu svého hlasu na anonymní nahrávce, jak říká naprosté zhovadilosti první, důrazně a stále dokola bych křičel: tohle neříkám já!
Babiš místo toho říká: kdo si to objednal, je to provokace, je to účelově zveřejněno atd.
To, že je to předvolbami, to je naprosto bagatelní aspekt, protože zveřejňovat špínu před volbami je tak samozřejmá věc už 200 let, jako že se novopečený otec ožere až na kost. I když se nám to nemusí líbit, je to tak. To je jako s velkou pompou hlásat, že podnikatelům jde jenom o zisk. Sice pravda, ale pitomost až na půdu.
L38e90o10n92t14ý68n50a 45C61h47v40á16t31a55l86o32v88á
To máte fuk, je to špatné, protože je to před volbami, bylo by to špatné i kdyby to bylo hned po volbách, bylo by to ještě horší, kdyby to bylo delší dobu po volbách. A navíc kde bychom byli, kdyby se policie šla nejdříve zeptat podezřelého, kdy bude vhodný čas vznést obvinění.
M60a95r71i37e 35J44a54n45d11o12v39á
Já se těším, a moc. Protože když otevřou oči třeba jen jedinému kobliháři, tak mají smysl. Samozřejmě nepočítám s Jiroudkem. :-)
Z43o23r98a 71Š58u20l25c47o85v60á
Mně se zdá, že začínají hodně procitat...ale samozřejmě s těmi těžkými případy máte naprostou pravdu. Jak píšu níže - těm nebude žádný důkaz dostatečný, ovšem na druhou stranu neváhají bez důkazů řvát, že všici kradnú
L63e17o41n32t69ý53n94a 49C50h36v44á90t29a43l77o12v46á
Já se těším, je komické sledovat, jak pan Neomylný, Poctivý, Pracovitý a Obětavý prská jak křeček. A že je to před volbami mě netrápí, nakonec AB se před volbami po dlouhých letech najednou oženil, to se nedá nazvat jinak než účelovka.
Z12o56r55a 57Š12u66l20c11o47v47á
Za sebe mohu říct, že se netěším, pouze s hrůzou očekávám...protože každému je asi jasné, že zlatý hřeb teprve přijde. Ale určitě vám tady všelijací jiroudkové budu odkhýkávat za pomoci emotikonů.
J67i57ř20í 39J48i46r37o95u88d40e14k
Já se na onen hřeb opravdu těším, včetně nadšeného hýkání mnohých, kteří hýkají stále jen svou mantru jedinou, jim servírovanou. Tak si mohou dát ještě navrch otýpku sena a škopek nápoje. Dobrou chutˇ
J65a89n 58P94a60v74l94í52k
Opomíjíte to nejdůležitější, co ty nahrávky obsahují. Takže ten text je naprosto bezcenný.
J93i65ř93í 55J73i22r90o39u12d60e50k
Ano, jsou ony nahrávky bezcenné. Ovšem jako politic. ,,kapitá" ,,správně podané" a ve ,,správný čas" až k nezaplacení, tedy skoro a jak pro koho
J90a39n 95R94á54ž
Že je uvádění různých nahrávek na trh zrovna teď součást předvolební hry: "Hon na Babiše" musí být jasné i inteligenčně nedostatečně vybavenému občanovi. Jestli jsou nahrávky autentické nebo ne, je podružné. Někdo je rád, že se zveřejňují a nekriticky jim věří a někdo je považuje za podraz i když nepatří k fandům Babiše, jako já. Jedno je jisté: Nepomůže to k vítězství nikomu z těch, kdo tuto akci vyvolali. Spíše to ještě více prohloubí nedůvěru v dlouhodobé protagonisty české politiky a usnadní to v brzké budoucnosti nástup nového mesiáše, proti kterému Babiš má morálku předsedy spolku Sypte ptáčkům.
Každý, kdo vede negativní kampaň proti svým politickým konkurentům jen ukazuje, že nemá dostatečně propracovaný program, kterým by positivně oslovil voliče a taky, že má z konkurence strach. To ještě nikdy nikomu nepřineslo vítězství ve volbách.
M90i46r88k71a 41W46i65n96k61l50e90r24o58v53á
Hlavně že Babiš vůbec žádnou negativní kampaň nevede, že jo
- Počet článků 12
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1019x


















