Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M82a28r33i78e 24Š42í97p40k80o87v15á
To je ale krásný a podnětný blog!:-D
T23o32n76i16č63k87a 62P66l67í23š63k88o77v84á
Děkuji všem diskutujícím za příspěvky - krásně jste si popovídali - a tak to má být.
Prostě - žádné anticeny a žádné kamenování Bludnými balvany, ani zlatými, stříbrnými, bronzovými, či diamantovými. Nebo těm zkamenělým mozkům pošlu ten mnohatunový BLB. 




J40a95n 63Š70v95a11d67l20e40n96k68a
To udělejte. A proč vlastně hájíte podvodníky a šarlatány, kteří jenom tahají z lidí peníze a parazitují na jejich bolesti, třebaže jim nemohou nijak pomoci?
L88u64k26á88š 22B36u14r28g11e67t
Schizofrenní charakter tohoto blogového příspěvku mi neumožňuje vyjádřit se přímo k němu, tak alespoň ke spolku Sysifos, jenž je tu zmiňován:
Spolek Sysifos má svůj význam v odhalování tmářství, které buď z hlouposti, duševní úchylky, nebo ze zcela zjištných důvodů tu a tam někdo šíří.
Na druhé straně, skutečný vědec je pokorný, zcela v souhlasu s vědeckými principy netvrdí, že ví první a poslední o svém předmětu zájmu a proto paušálně nekritizuje jakékoli výzkumy jevů, které jsou na hranici poznatelnosti pomocí dnešních znalostí, metod a techniky - například parapsychologické fenomény a další.
Tak či onak, je dobře, že spolek Sysifos existuje a že i jsamotná náplň jeho činnosti vzbuzuje diskuze.
W24a42l56d61a 71W94i96n96t94e28r
To je fakt nespravedlivé a přitom je nad vší pochybnost jasné, že jsou všechny podmínky pro udělení této prestižní ceny z Vaší strany splněny. Možná, že byla nedostatečná medializace - třeba pan Dušek vymetal kdejaký kulturák a videa ze seminářů umísťoval na YouTube. Ale jinak máte našlápnuto dobře a jednou se to určitě podaří.
J38a54n 92Š82v45a43d68l84e86n47k12a
Nic si z toho nedělejte, Toničko. To, že jste Bl.b. nedostala, znamená jenom to, že prakticky nikoho nezajímáte.
V90l79a46d74i33m46í76r 55M86o59r69a75v26e25c
A já s Vámi souhlasím. Asi stárnoucí "vědci" nemají co na práci a aby nezanikli, vymysleli Sysifos. A nebo je to třeba jinak.
Vezměme třeba pana Grygara, velkého popularizátora vědy o vesmíru. Účastní se udělování bludných balvanů, přitom se sám zabývá vědou, která zjistila, že jim něco nefunguje, resp. nevycházá, a tak si dosadili neuchopitelnou a neměřitelnou veličinu temnou hmotu a temnou energii. A už to zase funguje
A co když mají chybu v rovnicích? Až čas možná ukáže, jak to skutečně je, neboť ve vesmírné vědě je takových domněnek spousta. A třeba se to potvrdí, a nebo se to všechno vyvrátí. A třeba i pan Grygar jednou im memoriam dostane bludný balvan 
Naštěstí je hodně obdarovaných, kteří si nic neberou osobně a aktivity těch, co jsou o sobě přesvědčeni, že sežrali moudrost ignorují.
J63a17n 19Š34v15a69d23l45e77n39k44a
Asi jste vůbec nepochopil, co je to věda. Jinak byste nemohl napsat takovou pitomost.
- Počet článků 270
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2748x
E-knihy: https://www.ebux.cz/index.php?pg=1&autor=107011&ofs=1
Svět v němž žijeme se rychle mění - nebuďme ovcemi a otroky systému - poznejme pravou podstatu bytí člověka, lidstva, planet i vesmíru. Člověk je dokonalá vesmírná bytost - má právo zbavit se závislostí, lpění a okovů.


















