Diskuse
ODS zaváhala
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P70e37t50r 33B38u12r29i17a64n
Jak může strana, která veřejně nepodporuje vládu A.babiše, mu navrhnout sama nějakého ministra?
Sním, či bdím???????????????
T11o14m61á49š 68V86o31d72v10á52ř17k10a
ODS naopak nezaváhala a nevstoupila do spolku s někým, jako je pan Babiš. Opravdu ještě v někom zůstává jakási matná představa, že tento člověk je demokrat a že mu jde jen a jen o dobro těch druhých?
Takže - jen a jen tvrdé vymezení se vůči této osobnostní anomálii v politice a trpělivě objasňovat jeho kroky a zejména - nabízet lepší řešení.
Stran pana Václava Klause mladšího - jeho místo je opravdu spíše ve straně typu SPD, kam by svou rétorikou a postoji zapadl.
N33o89r96a 58S55u76l56k98o17v37á
ODS zaváhala v jednom jediném - a sice, že neúspěšného zpěváka ze Superstar nevykopla okamžitě. Buďto čekali, že se zachová jako slušný člověk, když vstoupil na kandidátku ANO, anebo se stal nějaký bordel v pražské organizaci. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
V85l60a25d34i18m27í44r 65H21r26u12b48ý
Máme se domlouvat s grázly, jen když budeme vládnout?
Alespoň tak jsem pochopil Váš článek.
M40a20r10t88i77n48a 26M18o31u71d44r91á
Vás nějací grázlové pozvali k jednání?
J13i59ř35í 78K55i51n59d65l
Rozhodnutí ODS tleskám, kdyby tyto kroky neuděla, tak by ztratila své voliče.
J65a86n 95H83a75r83v58a86n
Já už nejsem voličem ODS kvůli tomu, že tam zůstává stejná banda, která viděla že vládne sekretářka Nečase - a jen chodila potichu kolem, aby nerušila. Němcová, Benda, Stanjura, ... hlavně zůstat u koryta
J57o65s98e17f 81H97a15v23r26á33n30e58k
To je nepochybně relevantní důvod.Zmíněné opotřebované špičky ODS vidí jen to, co chtějí vidět
J90o64s19e69f 65H46a54v63r44á21n46e26k
Vnímám to dost podobně. Teď se ještě zbavit mladýho Klause a fialisace ODS bude dovršena.
Škoda, v téhle éře zoufalých stran by měla původní ODS obrovskou šanci.
J36a70n52a 44S75t59e25h28l10í48k31o88v52á
ano, až se zbaví mladého Klause, tak ji budu zase volit, s ním prostě nemohu.
J51i82ř94í 70J60o71n28á40š
Býval jsem voličem ODS,ale od té doby,kdy nastoupil pan Fiala,je to suchopárná strana,muselo by se hodně změnit,aby byla více volitelná.Škoda...Vám,paní autorko,karma.
J63a63n 11P76a35l28l39a39s
Já volil ODS od jejího založení až po Topolánka. Pak už to fakt nešlo.
P66e17t12r 57L52a42n29g27e23r
Ještě dovětek. ODS sice prošla do jisté míry personální obměnou, ale přece jen bych si představoval výraznější osoby v jejích řadách. Ovšem chápu, kde je brát?
P62e58t92r 83L48a28n84g71e16r
Přál bych si, aby ODS šla nahoru, přece jen je to výrazně lepší pravicová volba než TOPka s ukřičeným Kalouskem a bez smysluplného programu.
Co se týče účasti ve vládě, tak opravdu vzhledem k tomu, jak se distancovali před volbami od Babiše a jak se k tomu Babiš staví, tak je to nemožné, aby byli s ANO ve vládě.
- Počet článků 270
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2748x
E-knihy: https://www.ebux.cz/index.php?pg=1&autor=107011&ofs=1
Svět v němž žijeme se rychle mění - nebuďme ovcemi a otroky systému - poznejme pravou podstatu bytí člověka, lidstva, planet i vesmíru. Člověk je dokonalá vesmírná bytost - má právo zbavit se závislostí, lpění a okovů.


















