Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ČP

V takových Teplicích šejcha Al Kubery bin Tubera (a na podobných místech) se můžeme díky již dávno přijatým zákonům týkajících se možností voleb cizinci se na totéž můžeme těšit velice brzy i my.

1 0
možnosti
PU

P22e41t70r 75U17h39e68r

9. 8. 2018 14:22

Proč vy tam v tom strašném světě ještě jste? Proč nejdete někam do ráje, abyste mohla psát jen krásné příběhy?

0 0
možnosti
JJ

Vy byste tedy raději zbaběle utekl, nebo před problémem zavřel oči a díval se na jinou stranu?

Paní Monika jen popisuje, jak probíhá "úspěšná integrace" imigrantů i po poměrně dlouhé době. Tedy "nejlepších" z těch lepších.

Píše, protože mainstreamová media buď o problémech diskrétně mlčí, nebo problém bagatelizují a nebo, jako současná mladá fronta, krmí své čtenáře "příběhy ze života", jak je imigrace pro původní obyvatele přínosná. Zejména ta, která se řídí Koránem.

2 0
možnosti
JL

Evropa je zkrátka v úpadku, mám obavy, že ten sešup už nelze zastavit. První se odporoučejí jižní státy - především Itálie a Španělsko, následovat bude Francie, Německo, Švédsko, Norsko... a paradoxně nejdéle budou odolávat postkomunistické země, díky železné oponě rasově i nábožensky vcelku homogenní, háklivé na propagandu a s odporem ke každému, kdo se nad ně snaží povyšovat, dělat jim šéfa.

3 0
možnosti
VS

My máme premiéra, který neumí česky. Napíšete o tom blog?

2 5
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik