Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

Paralyzovalo.

Jinak dobrej blog.

0 0
možnosti
PB

..... se divím, že tam nějakýmu kamionu neselhaly brzdy ?!,- v Neměcku aj ve Francii běžná praxe,- dav lidí se zpravidla stává cílem naovladatelnýho náklaďáku !

1 0
možnosti
JH

J55a20n 54H63y67n78e37k

26. 5. 2017 7:29

Pokud se migrantům nelíbí přístup úřadů, tak ať se vrátí. Vždyť jsou v dané zemi nelegálně. Vlastně by měli být deportováni zpět do jejich země.

13 0
možnosti
Foto

Sami se vrátit nemají na čem, protože gumové čluny čínské výroby, na kterých přijeli, si kilometr od pobřeží Itálie prořezali noži, aby je tam "jako se potápějící" mohl Frontex zachránit.

5 0
možnosti
SB

Nechápu, jak někdo ilegální může demonstrovat a protestovat za něco, co je právě předmětem toho slova "ilegální".

Už ve filmu Bony a klid je zcela realisticky ukázáno, jak nadřízený vechslák okrade partu, jejíž osudy film sleduje, a náš hlavní hrdina přijde a tou "Evička- tričko", vylíčí jí to a ona řekne:

"Takže nahlásit nemůžete nic."

Prostě to, co dělali, bylo protizákonné, a tak kdyby něco nahlásili, měli by především smůlu oni sami. No jo, ale tehdy byl sice ještě totáč, ale panovala ještě jakás takás logika, ale dnes?

13 0
možnosti
ES

Paní Moniko, to jsou příšerné fotky! A tyhle animální tvory máte blízko, nikdo nechrání domácí lidi - hrůza!

13 0
možnosti
Foto

Ano to jste řekla dobŕe ... jsme jim ponecháni napospas ... v našem městečku jich je něco málo přes 100 ... ted pišu o vylodĕní dalších ... zdravotnické složky upozorňují na problémy s Tbc a svrabem .... hodně lidí je nakažených vším možným ....

5 0
možnosti
KC

Proč by běženci nedělali takový kravál, když jim to morálně vyčpělé neziskovky a celá EU dovolí a ještě je v tom podporuje? Migranti nejsou zlo, tím je morálně zmutovaná Evropská unie, která takové věci dovoluje a chceš-li ji za to kritizovat, jsi nelida a patříš do kriminálu. Nejde o nic jiného než o totální levicově podmíněné zvrácení hodnot, na nichž tato civilizace vyrostla. Dnes už nejde o křesťanskou, ale ďábelskou evropskou společnost! Jsem zvědav, seberou-li její občané včas odvahu tuto mravní rakovinu svrhnout.

16 0
možnosti
TT

No, že nejsou zlo... Vzhledem k tomu, jak to u černoušků a v muslimstánech vypadá, tak nám všichni tihle obohacovači v nejlepším případě ukážou, jak se tlučou špačky. Dokud je to teda nezačne nudit.

7 0
možnosti
JS

Skutecnou zkazu Evropy zpusobenou lidskou zaplavou z tretiho sveta popsal jiz ve svem romanu "Camp of the saints" v r.1973 spisovatel Jean Raspauil (cesky, Tabor svatych vyslo v Kosmas, 2009).Stoji za precteni.

4 0
možnosti
KK

Samý samci, dobře živení, dobře oblečení ... :-(

To snad někdo někde najímá coby kompars.

25 0
možnosti
VK

Hlavně samý.... Je třeba bránit kultůru;-D

0 15
možnosti
VK

Děkuji Moniko. Nebýt vás, nikdy by se k nám ta informace nedostala. Mainstream o tom mlčí. Jen doplním, na stejném místě se staly již dvě dopravní nehody. Při jedné z nich zahynul pes ze sousedství. Před cca sedmdesáti lety tam pochodovali fašisti. Jeden z nich se konce pochodu nedožil. Nečest jeho památce. Nicméně nepohybuji, že nastoupí Kroner, Kulhavý, Sinreich a další vlastenci, kteří vaší symboliku ocení.;-D

2 29
možnosti
MK

Musel jsem se jít osprchovat, něco se o mne otřelo.

Díky paní Moniko za info, na jízlivé Kopřivy nehleďte; ten tu už léta prudí a nic pořádného z něj nevypadne. Akorát umí dobře nahlašovat adminům.

25 0
možnosti
OP

Kdyby neziskovky nekřivily tento svět, již dávno by jim obsluhující personál sdělil, že pokud jim to není dost dobré, ať odtáhnou tam, odkud přišli.

26 1
možnosti
VK

Hlavně Klokánek. To je největší neziskovkový křivič.

PS: poznámka k vaší generalizaci.

0 17
možnosti
  • Počet článků 157
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4740x
"V okamžiku, kdy se vzdáte svých zásad a svých hodnot, jste mrtví, vaše kultura je mrtvá, vaše civilizace je mrtvá. Tečka." Oriana Fallaci

 

Zajímám se o aktuální politické dění v Evropě.

Seznam rubrik